Takto "trolí" Asus Apple za ich dobíjací obal

· 1 min read
Takto "trolí" Asus Apple za ich dobíjací obal

Firma Apple prednedávnom predstavila obal na iPhone, ktorý zároveň slúži aj ako prenosná powerbanka, nabíjačka pre iPhone 6 a 6s. Hneď sa naň zrútila obrovská vlna kritiky za vzhľad, na ktorý v Apple nie sme zvyknutí. Ak teda chceš mať iPhone, ale aj dobrú výdrž, budeš musieť spraviť nejaké tie kompromisy.

Firma Apple predstavila vlastný obal s nabíjaním pre iPhone, dizajn radšej hodnotiť nebudeme

Vo svete technológií nájdeme jednu super vec. Konkurencia je sviňa, a tak sa neraz stane, že sme svedkami vtipného doberania. A práve to sa stalo aj teraz. A, povedzme si úprimne, niečo podobné sme mohli aj čakať. Apple si určite ešte "zlízne" veľa kritiky za tento počin.

V tomto prípade ide o Asus. O slovnom spojení "veľký konkurent" nemôže byť v tomto prípade ani reč, ale aj tak ho musíme pochváliť. Urobil si totiž žart z výdrže takým spôsobom, za aký sa nemusí hanbiť. Veď posúď sám.

Ako môžeme vidieť, vedľa seba postavila svoj telefón, konkrétne ZenFone Max, a iPhone 6s s jeho dobíjacím krytom. Asus tu má viditeľne navrch i napriek tomu, že k výdrži iPhonu je pripočítaný aj už spomínaný obal.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští

Asus síce jednoznačne tromfol iPhone v oblasti batérie, no keď sa na tento telefón pozrieme trošku bližšie... Ide totiž o priemerný telefón s hrubým telom, ktoré ale hostí 5 000 mAh akumulátor. Čo by si povedal na iPhone o trošku hrubší, pričom by výdrž činila dva dni ťažkého používania?