Apple Maps zrejme čakajú veľké zmeny

· 1 min read
Apple Maps zrejme čakajú veľké zmeny

Vyzerá to tak, že s príchodom iOS 10 sa môžeme tešiť na veľké zmeny v aplikácii Apple Maps. Podľa portálu AppleInsider boli po celých Spojených štátoch spozorované celé flotily dodávok s logom kalifornskej spoločnosti. Na strechách majú pripevnenú hromadu senzorov. Núka sa nám preto oprávnená otázka - čo tie dodávky znamenajú?

Samozrejme, dodávky Apple nie sú ničím nezvyčajným. Prekvapujúce je skôr to, ako často sa v poslednej dobe objavujú. Zaujímavé je, že boli spozorované najmä v nočných a skorých ranných hodinách. Na internete sa objavuje množstvo teórií, o čo sa asi spoločnosť snaží. Jedna hovorí to, že Apple chystá podobný projekt, aký Google ponúka už roky - Street View.

Nech už je to akokoľvek, pravdu sa možno dozvieme už na júnovej konferencii WWDC, keď Apple predstaví nový iOS 10. Je veľká pravdepodobnosť, že by sa firma Apple pokúsila zlepšiť svoju aplikáciu Apple Maps. V decembri totiž spoločnosť oznámila, že jej mapy používajú užívatelia iOS trikrát viac ako konkurenčnú službu od Google, čo sú veľmi pozitívne čísla. Apple by sa preto mohla usilovať priniesť do Apple Maps ďalšie funkcie, ktoré by používateľov presvedčili, že sú lepší ako konkurencia.

Čo na to hovoríš ty? Uvítal by si v mapách od Apple podobnú funkciu, ako je Google Street View? Napíš nám to do komentárov!

Zdroj titulnej foto: Appsrumors.com
Zdroj: AppleInsider.com