Apple zlacňuje iPody

Apple zlacňuje iPody

Ešte len nedávno spoločnosť Apple prestala predávať najlacnejšie iPody. Konkrétne ide o modely iPhod Shuffle a iPod Nano, ktoré boli vyradené zo zoznamu.

Firma Apple sa rozhodla učiniť ďalšie zásadné zmeny v ponuke iPodov. Najdrahší iPod na trhu, iPod Touch, ktorý sa celkom slušne podobá niektorým iPhonom, Apple stále predáva. Avšak jeho ponuka prešla zmenami. A tie určite nás, zákazníkov potešia. Ak teda ešte stále niekto na niečo potrebuje iPod.

pcmag.com

Spoločnosť Apple zo svojej ponuky vyškrtla dva varianty iPodu Touch. Ide o 16 GB a 64 GB verziu. Tie už u certifikovaných predajcov nenájdete. Môžete si teda vybrať z dvoch verzií tohoto kedysi veľmi obľúbeného produktu. A to iPod Touch s 32 GB alebo až 128 GB úložiskom.

Teraz tá zaujímavejšia a lepšia správa. Ich ceny klesli. Dá sa povedať, že vskutku výrazne.

iPod Touch s 32 GB úložiskom dnes kúpite len za $199, čo bola stará cena 16 GB verzie. Tento iPod Touch bol zlacnený o $50.

Pre tých, čo potrebujú trošku viac miesta je tu iPod Touch s úložiskom 128 GB. Ten je za cenu 64 GB modelu, čo činí $299. Zlacnený bol o $100.

Kúpiť si ich môžete v rovnakých farebných variantoch, ako doteraz.

Apple si očividne uvedomuje, že iPody už sú pomaly mŕtvym produktom, ktorý nikto nepotrebuje, tak sa rozhodli ich zlacniť.


Zdroj titulnej foto: [youtube.com](https://www.youtube.com/watch?v=0k7-Ay2fqvA) **Zdroj: [macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/07/27/apple-adjusts-ipod-touch-pricing-storage/)**