Apple Watch za 20 €?!

· 2 min read
Apple Watch za 20 €?!

Apple Watch sú krásnym módnym doplnkom, ale aj skvelým pomocníkom pri športe. Všimla si to aj istá juhoafrická zdravotná poisťovňa s názvom Discovery Health, ktorá oznámila úžasnú správu.

Zdroj: coltgroup.com

Poisťovňa sa vyjadrila, že každý zákazník, ktorý si chce kúpiť Apple Watch za 350 $, čo je asi 320 €, dostane zľavu 325 $, z čoho vyplýva, že samotné hodinky budú stáť len 25 $, teda približne 20 €. Samozrejme, nebude to zadarmo. Apple Watch budú požičané zákazníkovi na 5 rokov a podľa jeho aktivity sa odvíja aj mesačný poplatok. Aktivita sa meria špeciálnou aplikáciou. Tento skvelý nápad zavíta čoskoro aj do USA.

Program, v ktorom bola oznámená táto správa, nesie názov Program Vitality. Poisťovňa Discovery Health sa vyjadrila, že svet potrebuje väčšiu aktivitu, a preto vymyslela projekt, ktorý je okrem iného aj skvelou motiváciou.

Zdroj: mashable.com

Užívateľ si hodinky od Apple požičia, a ak za mesiac nazbiera 250 bodov za aktivitu, neplatí žiaden poplatok. To znamená - čím viac cvičí, tým má väčšiu zľavu. Pokiaľ však necvičí vôbec, platí mesačne 13,5 $, teda približne 12 €, a poplatok sa dokonca každý mesiac zvyšuje. Ak užívateľ Apple Watch nebude cvičiť 3 mesiace po sebe, musí hodinky vrátiť.

Zdroj: forbes.com

Program sa zatiaľ testuje zamestnancami spoločností Davita HealthCare Partners, Amgen a nezávislými lekárskymi skupinami.


Zdroj titulnej foto: contrarianedge.com
Zdroj: cultofmac.com