Kúpte Apple Watch Nike+ a stanete sa blázni

Kúpte Apple Watch Nike+ a stanete sa blázni

hovorí Nike

Na svete sú len dva typy ľudí: závislí bežci a normálny ľudia.
Prosím pozrite si novú sériu reklám od Nike – „Muž ktorý neustále bežal“ na nové Apple Watch Nike+


Tieto hodinky sú perfektné pre bláznivých bežcov, no samozrejme že sú dobré aj pre tých ktorí sa radia do skupiny „normálni ľudia“. Hodinky disponujú najjasnejším displejom aký kedy Apple vyrobil, takže s nimi nebude problém ani na najostrejšom slnku. Hodinky sledujú vašu polohu, pomocou GPS, aj keď pri sebe práve nebudete mať svoj iPhone. Navyše sú hodinky vodotesné až do hĺbky 50 metrov takže nebude problém sa ísť po behu hneď osviežiť.


V prvom videu vidíme Kevina Harta, ako mu niekto dal Apple Watch Nike+ a hneď v ten deň zmizol.
Behá. To je všetko čo robí.


V ďalšom videu sme na dni číslo 75. Pýtate sa čo robí Kevin Hart? Zošalel, stále behá a čaká na to kedy teplota zo 120 Fahrenheitov (48.8 °C) klesne na 119 Fahrenheitov (48.3°C). Pýtate sa kto to robí? Predsa bežci čo si kúpia tieto hodinky.

V treťom videu vidíme Harta ako dookola opakuje slovo „Fist bump“ ktoré **posúva ostatným bežcom pre motiváciu** a tak isto aj Hollywoodu.

V štvrtom videu vidíme Kevina Harta ako súťaží s bežcom Mo Farahom. Samozrejme len virtuálne. O tom to predsa je nie?

Celkovo sa v tejto kampani nachádza 7 videí, s jednoduchou správou.
Zdroj titulnej foto: [idownloadblog.com](http://media.idownloadblog.com/wp-content/uploads/2016/09/Apple-Watch-Nike-PLus.jpg) **Zdroj: [cnet.com](https://www.cnet.com/news/apple-watch-nike-ad-kevin-hart-the-man-who-kept-running/)**