Apple Watch druhej generácie už v septembri

Apple Watch druhej generácie už v septembri

Dlho očakávaná ďalšia generácia Apple Watch bude pravdepodobne predstavená tento rok na jeseň. Informujú o tom správy z Ázie. Podľa nich dodávatelia dostali viac predobjednávok, než sa očakávalo.

Veľké odhalenie by sa malo uskutočniť buď v septembri, alebo v októbri, tvrdí DigiTimes, čo je do značnej miery presne to, čo sme očakávali, pretože na WWDC neboli Apple Watch druhej generácie predstavené. Apple, ako sme zvyknutí, robí ešte jeden event v septembri a októbri a očakáva sa, že sa na ňom predstaví iPhone 7.

Zdroj: itpro.co.uk

Aj napriek tomu, že ubehol už viac ako rok od predstavenia prvých Apple Watch, sa v ďalšej generácii jednoznačne neočakáva, že by mala zahŕňať väčšie konštrukčné zmeny alebo veľký upgrade hardvéru. Väčšina zlepšenia by mala byť pod kapotou, so zlepšeným systémom čipu.

V budúcej aktualizácii Apple Watch sa očakáva pridanie LTE dát, GPS, dlhšia životnosť batérie a vyšší výkon. Firma Apple by mohla odhaliť aj iné zariadenia okrem nového iPhonu 7, ktorý by mal byť predstavený v týždni od 12. septembra. MacBook Pro, iMac a iPad by mohli dostať aktualizácie hardvéru taktiež počas eventu tento rok na jeseň. Ak by tak urobili, ich nové, vylepšené produkty by sme mohli očakávať v predaji pred Vianocami, keď majú firmy najväčšie zisky.


Zdroj titulnej foto: [pixabay.com](https://pixabay.com/sk/inteligentn%C3%A9-hodinky-jablko-821559/)

Zdroj: cultofmac.com