Apple Watch dostupné hneď za hranicami!

· 2 min read
Apple Watch dostupné hneď za hranicami!

Inteligentné hodinky Apple Watch sú dostupné vo vybraných deviatich krajinách už od konca apríla minulého roka a postupne k nim pribúdajú ďalšie a ďalšie. Slovensko medzi ne, samozrejme, zatiaľ nepatrí a dostať sa k Apple Watch v našich končinách je náročná a často aj veľmi predražená misia. Už onedlho sa ale všetko môže zmeniť.

Apple Watch

Práve od 29. januára sa totižto hodinky vo všetkých svojich variantoch začnú predávať na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple v Českej republike za prijateľné ceny, ktoré začínajú na 406,71 € (10 990 CZK) za 38 mm Apple Watch Sport, pokračujú na 721,26 € (19 490 CZK) za 42 mm Apple Watch a končia až pri neuveriteľných 19 058,54 € (515 000 CZK) za zlaté Apple Watch Edition. Tieto ceny sú v porovnaní s nemeckým Online Apple Store síce o niečo vyššie, ale rozdiel približne sedem eur pri základnom modeli určite nie je dôvodom pre vycestovanie do Nemecka.

Jedinou nevýhodou tak zostáva podmienka, že pri objednávke z českého internetového obchodu máte povinnosť zadať adresu v Českej republike. Našťastie, mnohým z nás "u susedov" žije člen rodiny alebo známy, ktorý zásielku ochotne preberie.

Apple Watch na českom Online Apple Store

Apple Watch sa v zahraničí stávajú veľkým fenoménom a ich využiteľnosť objavuje čoraz viac používateľov. Niektorí analytici predpokladajú, že druhej generácie týchto hodiniek by sme sa mohli dočkať už na prelome kvartálov tohto roka, teda približne v druhej polovici marca. O tom, či sa tieto prognózy naplnia, alebo nie, sa určite dočítate u nás.

Prehľad všetkých modelov Apple Watch dostupných od 29.1. získate na českom Online Apple Store.

Všetky modely Apple Watch

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #04
· 7 min read