Vyrieši Apple škaredé pásiky pre anténu?

· 1 min read
Vyrieši Apple škaredé pásiky pre anténu?

iPhone 7 tu, iPhone 7 tam, iPhone 7 všade. Na to, že tento telefón ešte ani nevyšiel a čakať ho budeme ešte pol roka, informácie o ňom stále neutíchajú. Čisto teoreticky by sa mohol volať aj "iPhone". Ale nepredbiehajme, poďme sa pozrieť na niečo pravdepodobnejšie.

Ak sa ťa niekto opýta, čo sa ti najviac nepáči na terajších iPhonoch, aká bude tvoja druhá odpoveď? Zámerne sa na prvú nepýtame, lebo to, samozrejme, bude vyčnievajúca šošovka fotoaparátu. Ako druhá najškaredšia vlastnosť ale určite budú figurovať škaredé plastové pásiky určené pre anténu.

Firma Apple si je tohto chybiska (nie chybičky) krásy vedomá, a tak to vyzerá tak, že naše prosby budú vypočuté. Nové riešenie by totiž malo vyzerať nejako takto.

Zdroj: nowhereelse.fr

Rovnako podobne sa už vynašla spoločnosť Meizu, ktorá okrem toho, že ponúka trošku nápadný dizajn podobný iPhonu 6, prišla so zaujímavým umiestnením antén.
Zdroj: weibo.com

Tak čo, páčilo by sa ti toto nové popasovanie sa s problémom, ktorý všetkým perfekcionistom, ale aj ľuďom so zmyslom pre dizajn reže oči?

Zdroj titulnej foto: cultofmac.com
Zdroj: iclarified.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read