Apple Support aplikácia teraz dostupná v 22 krajinách

Apple Support aplikácia teraz dostupná v 22 krajinách

V Novembri roku 2016 vyšla "support" aplikácia alebo presnejšie appka poskytujúca zákaznícku podporu spoločnosti Apple. Spočiatku bola dostupná len v Holandsku


V USA sa dostala aplikácia do obehu až v polovičke Decembra.
S uvedením aplikácie v Spojených štátoch bolo rovnako sľúbené, že čoskoro dojde rad aj na ostatné krajiny a aplikácia bude dostupná v 22 krajinách vrátane Holandska a USA.


media.idownloadblog.com
Spoločnosť Apple svoj sľub splnila a aplikácia je momentálne dostupná k stiahnutiu v 22 krajinách po celom svete ako je napríklad: Belgicko, Nemecko, Švajčiarsko alebo Spojené kráľovstvo.

Celý zoznam krajín:

▪ Austrália
▪ Belgicko
▪ Brazília
▪ Kanada
▪ Francúzko
▪ Nemecko
▪ Hong Kong
▪ Írsko
▪ Taliansko
▪ Japonsko
▪ Lichtenštajnsko
▪ Macao
▪ Mexiko
▪ Holandsko
▪ Singapur
▪ Španielsko
▪ Švédko
▪ Švajčiarsko
▪ Turecko
▪ SAE
▪ Spojené kráľovstvo
▪ USA ▪


Oficiálna support aplikácia umožní vyhladať všetko, čo može zákazník nájsť na stránke support.apple alebo ti umožní začať konverzáciu s operátorom cez chat, hovor alebo email. Pokiaľ máš hardvérové problémy a potrebuješ dať svoj Apple produkt opraviť, tak appka ti dokáže pomôcť aj s tým.


Zdroj titulej foto: [wallpapermania.eu](http://www.wallpapermania.eu/download/2012-04/2310/gray-background_1440x900.jpg), [redmondpie.com](http://cdn.redmondpie.com/wp-content/uploads/2016/11/apple-support-app-main.jpg) **Zdroj: [macrumors.com](http://www.macrumors.com/2017/01/26/apple-support-app-22-countries/)**