Apple spustilo už v poradí 6 beta verziu macOS Sierra 10.12.4. pre vývojárov

Všetci majitelia zariadenia iPhone už režim Night Shift určite dobre poznajú. Na iOS je dostupný od verzie 9.3. Dobrou správou je, že prichádza aj na zariadenia Mac.

Apple v pondelok vydal v poradí už 6 beta verziu macOS 10.12.4 určenú zatiaľ len pre vývojárov. Verejnej bety by sme sa mohli dočkať pravdepodobne v priebehu niekoľkých dní. Predchádzajúca 5 beta verzia macOS Sierra 10.12.4 pre zariadenia Mac, bola spustená pred ôsmimi dňami. Posledný väčší upgrate macOS Siera 10.12.3 bol približne pred mesiacom a bol prístupný pre verejnosť.

Zdroj: 9to5mac.com

Čo všetko prináša táto nová beta verzia?

Táto nová verzia pre macOS Sierra 10.12.4 prvýkrát prináša režim Night Shift (nočný režim) pre zariadenia Mac. Beta verzia macOS 10.12.4 taktiež prináša aj zmeny v Siri, hlasových poznámkach a v Apple’s PDF API.

Zdroj: 9to5mac.com

Kde treba hľadať funkciu Night Shift?

Funkcia Night Shift sa nachádza v systémových nadstaveniach v sekcii displej. Môžete si tu nadstaviť, kedy sa Vám má Night Shift zapnúť a kedy sa má vypnúť. Taktiež ho môžete nadstaviť, aby sa zapol po západe slnka a vypol pri východe slnka. Zapnúť ho však môžete aj prostredníctvom Siri alebo cez notifikačné centrum. Túto beta verziu môžete stiahnuť cez Apple Developer Centrum apple.com

Zdroj: 9to5mac.com

Zdroj titulnej foto: thinkapple.com
Zdroj: 9to5mac.com

Michal Holleš

Michal Holleš