Apple skracuje čas schválenia aplikácií v App Store

Apple skracuje čas schválenia aplikácií v App Store

Apple má znížiť množstvo času potrebného na schválenie novo podaných žiadostí na App Store, a to na dobu schválenia do jedného dňa.

Táto iniciatíva je súčasťou snahy spoločnosti Apple o zlepšovanie svojich služieb v čase, keď predaje iPhonov klesajú. Celkovo si firma Apple značne polepšila, pretože v priebehu uplynulého roka klesol priemerný počet dní z 8 na iba 24 hodín, kým bude aplikácia schválená.

Zdroj: thenextweb.com

Autor, ktorý odviedol prácu na aplikáciách Uber a Foursquare, uviedol, že spôsob, akým budovali spomínaný softvér pre iOS, je ovplyvnený faktom, že máte týždenný uvoľňovací cyklus. Vďaka najnovším vylepšeniam App Store sa teraz môže stať, že počas niekoľkých hodín od predloženia bude aplikácia schválená. Pre vývojárov je to naozaj úžasné, keďže sa urýchli celý vývojový cyklus.

Znižovanie doby schválenia je jediný spôsob, akým Apple môže súťažiť s operačným systémom Android. Ten totižto nevykonáva rozsiahle bezpečnostné kontroly aplikácií predtým, ako sú k dispozícii na Google Play.

Zdroj: extensions.siberiancms.com

Firma Apple od decembra minulého roku vykonala na App Store viacero zmien vrátane zredukovania iAd reklamných miest. Viac ako sto pracovníkov momentálne pracuje na vylepšeniach pre App Store. Je pekné, že sa Apple aj napriek plynulému chodu aplikácií stále stará o celkový bezproblémový chod a snaží sa každú väčšiu alebo menšiu chybu odstrániť.


Zdroj titulnej fotografie: blog-guru.net

Zdroj: cultofmac.com