Apple predstavil novú apikáciu Apple TV pre pozeranie obsahu na jednom mieste

· 2 min read
Apple predstavil novú apikáciu Apple TV pre pozeranie obsahu na jednom mieste

Apple predstavil novú aplikáciu pre pozeranie televízneho a filmového obsahu. Spolupracovať bude napríklad s Spectrum, DirecTV, Optimum, Hulu, PlayStation Vue a FuboTV. Apple tvrdí, že pre množstvo ľudí je zbytočné platiť mesačný poplatok, ktorý je častokrát zbytočný. V prípade Apple Tv channels platíte len za to, čo skutočne sledujte. Nevieme si síce predstaviť, ako to bude fungovať, detaily nepadli ani pri cene, no jedná sa o zaujímavý a osviežujúci prístup.

zdroj: Apple.com

V tejto službe sa nedočkáme reklám a dostupná by mala byť v 150 krajinách naprieč svetom. K prvým používateľom príde na ich Apple Tv zariadenia prostredíctvom softvérovej aktualizácie v máji tohto roka.

zdroj: Apple.com

Apple pritom šiel ešte ďalej a túto aplikáciu ponúkne aj na televízoroch od výrobcov tretích strán. Uzavrel partnerstvo so Samsungom, LG, Sony a Viziom. Aplikácia bude dostupná aj na Roku a fire Tv od Amazonu.

zdroj: Apple.com
zdroj: Apple.com

Podľa nášho názoru sa jedná o príjemnú službu. Stále to však nie je "Netflix od Applu", na ktorý sme čakali. Ten sa volá Apple TV+ a bol dnes tiež predstavený. Dočítať sa o ňom môžete na našej stránke.

Prečítajte si tiež ostatné články z predstavenia:

Apple predstavil Apple TV+: Netflix vo vlastnom podaní

Apple predstavil Apple Arcade: preplatné pre hry z App Store


Apple predstavil vlastnú platobnú kartu: Apple Card


Apple predstavil Apple News+: službu na predplatné časopisov


Zdroj: Apple.com

Zdroj titulnej foto: Apple.com