Apple predstavil nové slúchadlá AirPods, pozrite sa na vylepšenia

Apple predstavil nové slúchadlá AirPods, pozrite sa na vylepšenia

Dohady sa potvrdili a Apple dnes predstavil novú generáciu svojích slúchadiel AirPods. Predstavenie prebehlo prostredníctvom tlačovej správy a to aj napriek tomu, že už 25. marca sa dočkame keynote. Na tej mali byť predstavené nové iMacy a iPady, ktoré už boli predstavené v posledných dňoch a práve aj nové AirPods o ktorých je tento článok. Vyzerá to tak, že Apple si pre nás na tento dátum chystá niečo omnoho väčšie a aj napriek dohadom o novej streamovacej službe podobnej Netflixu z dielne Cupertinskej spoločnosti nám nateraz ostáva iba špekulovať čo nám skutočne ponúkne.

Poďme sa ale pozrieť na nové slúchadlá AirPods. Tie ponovom ponúkajú čip H1 vďaka ktorému je výdrž na nabitie lepšia o približne 50%. Novinkou je tiež možné aktivovať Siri pomocou hlasového povelu "Hey Siri" namiesto toho, aby ste museli poťukať na slúchadlá.

Zdroj: how-to geek.com

Nové AirPods majú výdrž až 24 hodín za predpokladu, že je nabíjacie púzdro nabité doplna. Inak vydržia byť používané bez púzdra približne 5 hodín na počúvanie hudby a 3 hodiny na telefonovanie. Apple sľubuje, že nabitie, ktoré bude trvať iba 15 minút postačí na 3 hodiny počúvania.

Nabíjacie púzdro ostalo takmer nezmenené, na prednej strane teraz ale ponúka diodu a je možné zakúpiť si aj verziu s bezdrôtovým nabíjaním. Zvýšila sa cena, ktorá sa pohybuje na úrovni 180 eur za púzdro bez bezdrôtového nabíjania a 230 eur za verziu, ktorej púzdro je možné nabíjať bezdrôtovo. Apple tiež začal predávať púzdro pre bezdrôtové nabíjanie, to stojí na nemeckom webe apple.de 89 eur.

zdroj: Apple.de

Nedočkali sme sa vylepšenia zvuku a ani žiadnej extrémenej zmeny. Nevyplnili sa ani dohady o novom dizajne, či Space grey variante. je teda len na vás, či sa pre novú generáciu rozhodnete. V prípade, že ale vlastníte prvú generáciu, tak bude s najväčšou pravdepodobnosťou zbytočné aktualizovať. Nezískate tým takmer nič.

Zdroj: 9to5mac


Zdroj titulnej foto: MobileSyrup
Zdroj: Apple.com