Apple predstavil druhú generáciu AirPods

Apple predstavil druhú generáciu AirPods

Po roku od predstavenia prvých bezdrôtových slúchadiel od spoločnosti Apple sme sa na dnešnej keynote dočkali ich následovníkov. Po boku iPhone X sme tak mohli vidieť, ako boli na nabíjaciu podložku položené aj nové AirPods. Viac o tejto podložke AirPower pre bezdrôtové nabíjanie si prečítate na tomto odkaze.

Vzhľad nových AirPods je úplne rovnaký, pozmenený bol najmä obal. Ukazovateľ stavu nabitia sa premiestnil na prednú stranu, vďaka čomu je možné vidieť úroveň batérie aj bez otvorenia. Púdzdro dokáže slúchadlá nabiť až 5x a na jedno nabitie samotné slúchadlá vydržia 5 hodín počúvania hudby a 2 hodiny volania. Slúchadlá je od dnes možné spárovať aj s Apple Watch o ktorých novej generácii sa dočítate na tento adrese:

Čítajte tiež: Apple práve predstavil nové Apple Watch Series 3

V útrobách nových AirPods sa nachádza čip W1, ktorý rovnako ako minulý rok dokáže odfiltrovať okolitý ruch na základe použitia aktívneho potláčania šumu, snímať ovládanie a optimalizovať výdrž batérie. Nové AirPods by mali byť k dispozíii priebežne, pretože sa jedná len o malý update