Apple povoláva špecializovaných inžinierov pre Apple Watch

· 1 min read
Apple povoláva špecializovaných inžinierov pre Apple Watch

Apple Watch sa na Slovensku zatiaľ kúpiť v autorizovaných obchodoch ešte nedajú, no tých, ktorým sa k nim podarilo dostať aj napriek tejto menšej prekážke, bude určite zaujímať softvér, ktorý je v tomto úžasnom produkte.
Ak si mal pocit, že na tvojich Apple Watch nie je veľmi z čoho vyberať v nastaveniach ciferníkov alebo že ti jednoducho nesedí ani jeden z ponúkaných motívov, táto správa ťa poteší.
Zdroj: iphoneinformer.com

Firma Apple totiž podľa najnovších informácií začala povolávať dizajnérov a inžinierov, ktorí by mali navrhovať rôzne motívy pre watchOS na tvojich Apple Watch. Podľa magazínu Apple Insider konkrétne ide o prácu minimálne na 3 roky.

Výsledky snaženia týchto ľudí uvidíme v ďalších watchOS aktualizáciách, no znova sa naskytuje bežná a pomerne dosť často používaná otázka: Kedy?
Zdroj: techradar.com

Aktuálna verzia watch OS je 2.1. Následne má prísť 2.2, ktorú už majú k dispozícii "Beta testers", čiže ľudia, ktorí majú zakúpený vývojársky program. Očakávaný termín predstavenia nového OS je koncom marca na Apple Media Event, kde pravdepodobne predstavia iPhone 5se,iPad Air 3 a taktiež aj nové ramienka pre Apple watch.
Zdroj: slate.com
Zdroj titulnej fotky: ilsecoloxix.it
Zdroj: macrumors.com