Apple plánuje prenajať 800 000 metrov štvorcových pre svoj Project Titan

· 2 min read
Apple plánuje prenajať 800 000 metrov štvorcových pre svoj Project Titan

Zdá sa, že Apple to plánuje so svojím Apple Car rozbaliť vo veľkom. Najnovšie uniknuté informácie zo Silicon Valley totiž hovoria o tom, že Apple má v pláne prenajať vyše 800 000 metrov štvorcových pre svoj Project Titan, ktorý sa zaoberá vývojom už spomínaného Apple Car. Pod záštitou takto veľkého projektu bude pracovať približne 600 zamestnancov, o ktorých informovala firma Apple.

Zdroj: MacBlog.sk

Tieto informácie priniesol CEO spoločnosti Hudson Pacific Properties Victor Coleman, ktorý hovoril o tom, že niekto má veľký záujem o obrovské výskumné centrá pre automobilový priemysel v oblasti San Francisca.

Na trhu vidíme značky ako Toyota, Tesla, BMW, Mercedes a Ford, ktoré sa na trhu snažia nájsť miesto.

Povedal Coleman. Spomenul aj Apple.

Ďalej som zabudol spomenúť vyše 400 000 metrov štvorcových, po ktorých sa obzerá Google, a vyše 800 000 metrov štvorcových, o ktoré má obrovský záujem Apple.

Zdroj: en.trend.az

Fiat chce spolupracovať s Apple

CEO spoločnosti Fiat Chrysler Sergio Marchionne povedal, že jeho firma je otvorená spoločnosti Apple a ponúkajú im spoluprácu na ich vozidle.

Google môže v prepočte na ich obraty odkúpiť skoro každú automobilku na svete, ale Apple? Apple má za jeden štvrťrok obrat vyše 24 000 000 000 $. Tak čomu sa bránime? Načo?

Aj keď sa zdajú ambície Fiatu veľké, musíme povedať, že Fiat pracoval v Silicon Valley už viackrát s hráčmi ako Google a Apple, a tak sa ani nebráni tomu, že ich nasledujúci cieľ je spolupracovať na väčšom projekte s jedným z týchto gigantov.

Zdroj: www.bmwblog.com

Aj Magna sa ponúka firme Apple

Apple tvorí technológie, my tvoríme autá. Dokážeme si požičať ich technológie a implementovať ich do automobilového priemyslu.

Povedala Magna, ktorá sa tiež nebráni spolupráci so spoločnosťou, ako je Apple.

My len dúfame, že Apple si vyberie na svoj Project Titan správneho partnera, pretože pri takej veľkej konkurencii, ako je Tesla, Apple nemôže zlyhať.

Zdroj titulnej fotografie: DigitalTrends
**Zdroj: iDownloadBlog**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read