Apple nás pozval na svoj iPhone event 9. septembra!

· 1 min read
Apple nás pozval na svoj iPhone event 9. septembra!

Presne tak, ako sa už dlhšiu dobu očakávalo, Apple svoj Event uskutoční 9. septembra. Event sa bude odohrávať v Bill Graham Civic Auditorium a bude sa tak jednaž o najväčší iPhone Event doposiaľ, keďže toto divadlo má kapacitu 7 000 divkákov, čo je o 3 a pol tisíc viac ako predchadzajúce miesta konania iPhone Eventov.

Event sa už klasicky začne o 10:00 PST, teda o 19:00 nášho času. Apple by mal na keynote predstaviť iPhone 6s, iPhone 6s Plus a pravdepodobne aj novú Apple TV, ktorú statočne drží v tajnosti a my tak nevieme nič o tom, ako bude vyzerať a aké funkcie bude ponúkať. Taktiež by sme sa mali dozvedieť viac o finálnej podobe OS X El Capitan a iOS 9, ktoré by mali byť dostupné ihneď po skončení keynote pre všetkých uživateľov produktov spoločnosti Apple.

Pozvánka už klasicky obsahuje slogan, ktorý tentokrát znie: “Hey Siri, give us a hint.", čo v preklade znamená: "Siri, daj nám indíciu". Znamená to, že sa dočkáme vylepšenia tejto hlasovej asistentky?

Všetko sa dozvieme už čoskoro druhej septembrovej stredy. Samozrejme sa naša redakcia bude snažiť počas keynote priniesť tie najaktuálnejšie články. Zatiaľ si môžete prečítať niečo o nových iPhonoch a Apple TV na našich tagoch, ktoré tieto témy združujú.

#iPhone 6s

#New Apple TV