Apple nakrúca TV seriál Vital Signs - v hlavnej úlohe je Dr. Dre

· 1 min read
Apple nakrúca TV seriál Vital Signs - v hlavnej úlohe je Dr. Dre

Podľa stránok The Hollywood Reporter produkuje spoločnosť Apple nový seriál, ktorého názov je Vital Signs. V titulnej role je Dr. Dre. Vyzerá to tak, že jeho úloha vo firme sa neskončila tým, že poskytol svoje meno (a predal svoju streamovaciu službu) spoločnosti Apple.

Napriek tomu, že sa v súvislosti s firmou Apple v súčasnosti veľa hovorí o novej televízii a o novej službe na spôsob služby Netflix alebo YouTube Red (s tvorbou vlastných seriálov a filmov), by mal byť seriál Vital Signs distribuovaný cez Apple Music.

Podľa správ bude mať seriál šesť polhodinových častí. Žánrovo to bude temná dráma, ktorá nesie prvky autobiografie. Dielo nebude vhodné pre maloletých, pretože obsahuje veľa násilia a sexu, z čoho vyplýva, že bude veľmi podobné filmu Compton, ktorý takisto súvisí s minulosťou Dr. Dre. Očakáva sa, že Apple sprístupní všetky časti súčasne.


Zdroj: gettyimages.com


Spoločnosť s logom nahryznutého jablka už v minulosti experimentovala so službou Apple Music, keď sprístupnila rôzne hudobné videá a ku koncu roka exkluzívne uviedla film 1989 World Tour o Taylor Swift. Napriek tomu je tento nový projekt jediný svojho druhu.

Apple má možno po zistení, ako veľmi bude úspešný tento seriál, v pláne začať nakrúcať viac vlastného videoobsahu. Či je to celé niečo ako skúška, ukáže až čas…

Zdroj titulnej foto: ndtv.com
Zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read