Apple Music sa v júni dočká veľkej aktualizácie

· 1 min read
Apple Music sa v júni dočká veľkej aktualizácie

Apple Music po roku od svojho spustenia dosiahla výrazný úspech, pretože počet jej používateľov je momentálne viac ako 13 miliónov. Podľa správ portálu Bloomberg News sa daná hudobná služba dočká najmä grafických zmien, ktoré by mali zjednodušiť jej ovládanie. Najnovšie informácie tiež hovoria, že by mala firma Apple lepšie integrovať streamovanie, sťahovanie skladieb a rozšíriť svoje rádio. Vylepšená Apple Music bude predstavená v júni na WWDC, čiže na vývojárskej konferencii, kde Apple predstaví aj najnovšie verzie operačných systémov iOS a MacOSX.

Zdroj: o.aolcdn.com

Aj keď má Apple Music 13 miliónov používateľov, je často kritizovaná za svoju neprehľadnosť a chýbajúce funkcie. Za rok od predstavenia firma Apple nepridala takmer žiadne nové funkcie a väčšina aktualizácií tejto služby sa sústredila na opravu rôznych chýb.

Spoločnosť Apple sa tiež musela vyrovnať s veľkou kritikou od Taylor Swift, ale aj iných umelcov. Musela upraviť svoje podmienky pre vyplácanie odmien pre umelcov počas 90-dňovej skúšobnej verzie služby. Spory boli pravdepodobne vyriešené, keďže sa prednedávnom Taylor Swift objavila v reklame na spomínanú službu.

Zdroj: macrumors.com

Niektorí kritici si myslia, že firma Apple čakala príliš dlho, kým vstúpila na trh hudobných streamovacích služieb. Júnová konferencia by mohla byť ideálnym miestom na predstavenie noviniek a vylepšení, ktoré by zmenili názor kritikov.

Zdroj titulnej foto: apple.com
Zdroj: theverge.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read