Apple Music free trial končí už zajtra + návod ako vypnúť predplatné

· 1 min read
Apple Music free trial končí už zajtra + návod ako vypnúť predplatné

Zajtra, 30. septembra sú tomu presne 3 mesiace (alebo 90 dní), čo nám Apple ponúkol free trial verziu svojej hudobnej streamovacej služby Apple Music. Všetkým používateľom, ktorí túto službu využívajú od začiatku (30.6.2015), bude prvý krát zaúčtovaný členský poplatok v hodnote 5,99 eur (pre Slovensko) za individuálne členstvo. Pre používateľov využívajúcich rodinné členstvo, bude odteraz mesačne účtované 8,99 eur.

Pokiaľ sa ti táto služba nepáči, alebo ju nechceš z iného dôvodu naďalej využívať a myslíš si, že si Apple tvojich 5,99 eur nezaslúži, tu je krátky návod ako svoje členstvo zrušíš, resp. pozastavíš, až pokiaľ sa rozhodneš zaplatiť.

Postupuj nasledovne:

Hudba --> Tvoj Profil (ikona osoby v ľavom hornom rohu) --> Zobraziť Apple ID --> Predplatné, Spravovať --> odznačíš možnosť “Automatické obnovenie”

Ako spokojný používateľ tejto služby som 100% rozhodnutý svoje členské zaplatiť. 5,99 eur mesačne sa mi zdá byť vyhovujúca suma za prístup ku celosvetovej muzike, exkluzívnemu obsahu a napríklad aj ku rádiu Beats One. Sťahovanie hudby offline je taktiež skvelou “vychytávkou”, ktorú pravidelne využívam, keďže môj mobilný internet stále nosí titul p.n.l..

Zaujímavosťou bude sledovať počet používateľov, ktorí sa podobne ako ja, rozhodnú za svoje členstvo platiť. Prvé štatistky hovorili o tom, že Apple Music za prvé 3 mesiace používa 11 miliónov používateľov. Táto hodnota ale nemusí znamenať nič, keďže skutočné čísla sa dozvieme až teraz, po spustení platenej verzie.

Ako ste na tom vy ? Budete aj naďalej využívať Apple Music alebo s ukončením free trialu končíte s touto službou nadobro ?

zdroj: cultofmac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read