Apple Music dostupná pre platformu Android

Apple Music dostupná pre platformu Android

Nedávno spoločnosť Apple vydala verziu 1.0.0 hudobnej aplikácie Apple Music pre platformy Android. Po vykonaní drobných zmien oznámila oficiálnu dostupnosť aplikácie v obchode Google Play.

thurrott.com
Poznámky k aktualizácii zahŕňajú:

⚫ možnosť nastavenia ekvalizéra,
⚫ rýchlejšiu odozvu,
⚫ prehrávanie hudby,
⚫ zvýšenie stability.


Sťahovanie tejto aplikácie je zadarmo a umožnené je len telefónom s platformou Android verzie 4.3 Jelly Bean a vyššie.
Väčšina funkcií v aplikácii je zadarmo, no za ostatné vyžadujú mesačný poplatok.

Zdroj: startitup.sk
Verzia aplikácie 1.0.0 zatiaľ neponúka nejaké špeciálne výhody okrem možnosti uložiť si hudbu na SD kartu a widgetu na domovskej obrazovke, ktorý ti dovolí rýchle ovládanie prehrávania a zobrazenia informácie o hudobnej stope.

S ďalšími aktualizáciami aplikácie by mali prísť aj nové výhody pre aplikáciu Apple Music, tvrdí Apple.

Zdroj: commoninsider.com
Apple je spravidla proti propagovaniu platformy Android, ktorá jej je konkurentom, čo je logické. Ani ty by si určite nepropagoval konkurenciu, pokiaľ by ste v konkurenčnom boji boli vyrovnaní. Spoločnosť Apple má na platforme Android len tri aplikácie, z ktorých je jedna nástroj na prechod z platformy Androidu na iOS.


Zámerom Apple nebolo propagovať platformu Android, ale maximalizovať základňu poslucháčov služby Apple Music .
Keby si bol vlastníkom zariadenia s platformou Android, platil by si si za služby dostupné len na platforme, ktorú nevlastníš? Môj osobný názor je, že nie, za týmto účelom spoločnosť Apple umožnila používateľom platformy Android využívať ich služby.


Zdroj titulnej foto: [images.bidnessetc.com](http://images.bidnessetc.com/img/960-apple-inc-preps-apple-music-for-android-leaked-screenshots.jpg) **Zdroj: [appleinsider.com](http://appleinsider.com/articles/16/08/03/apple-music-for-android-emerges-from-beta-in-newest-app-update)**