Apple motivuje ľudí

· 1 min read
Apple motivuje ľudí

Apple dňa 11. februára 2017 zdieľal novú reklamu pre Apple Watch Series 2 na YouTube. Reklama, rovnako ako väčšina marketingových ťahov pre toto zariadenie, sa zameriava na aktivity a nazýva sa "Close your rings", teda "Uzavri svoje prstene".


Reklama trvá len 15 sekúnd a je tvorená slow-motion zábermi. Užívatelia Apple Watch robia rôzne úlohy ktorými si snažia naplniť svoje prstene. Na to aby ich uzavreli, musia vykonávať fyzickú aktivitu či už plávať, hádzať si Frisbee tanier alebo len tak sa pohybovať po vonku.
![Zdroj: support.apple.com](/content/images/2017/02/watchos3-activity-progress-overview-detail.png)
Po predchodcovi Apple Watch Series 2 je zahrnutie témy plávania jasne rozpoznateľným marketingovým ťahom Applu, keďže je nový model **vodeodolný.** Aby sa toto vylepšenie naplno využilo, sú do aplikácií pridané nové plavecké tréningy.

Reklama je podobná Apple Watch reklame "Dance, Run, Rock" ktorá bola vydaná minulý mesiac, a ukazuje stále viac a viac že marketing pre Apple Watch je zameraný práve na fitness. Avšak, reklamy nedávnej "Go" kampane, ako je "Go Swim" a "Go Run" boli odstránené z Apple kanála YouTube.


Zdroj titulnej foto: apple.com
Zdroj: macrumors.com, 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read