Apple má snáď tie najhoršie káble na svete!

· 2 min read
Apple má snáď tie najhoršie káble na svete!

Apple je spoločnosť, ktorá stále mysli na to, aby mali ich používatelia čo najlepší zážitok z používania. Či už sa jedna o balenie, spoluprácu hardvéru so softvérom, či dokonca marketing, podporu a pocit z Apple Stores. Je tu ale jedna vec, ktorá nie je vôbec ideálna. Ba dokonca je priam katastrofálna a naozaj nevieme prečo s tým Apple niečo neurobí.

Jedna sa o káble, ktoré sú v prípade tých od Applu náchylnejšie na poškodenie viac ako ostatné. To by bolo pochopiteľné ak by sa jednalo o lacné káble, no ich cenovka nie je vôbec prívetivá.

Či už sa jedna o slúchadlá, nabíjačku k MacBooku, či k iPhone, všetky prose nevydržia veľa. Množstvo ľudí síce argumentuje tým, že sú to jemné kúsky elektroniky, prečo ale ostatné spoločnosti vedia vyrobiť káble, ktoré vydržia milión prejdení stoličkou a neopatrné zaobchádzanie a Apple nie, to nie je jasné asi nikomu.

Treba povedať, že káble od Applu nie sú navyše ničím špeciálne a naozaj neexistuje dôvod prečo by mali byť tak extrémne náchylné na poškodenie. Jediným dôvodom môže byť túžba po maximalizovaní zisku, čo je ale v prípade firmy z Curpertina, ktorá má na svojich produktoch dosť vysokú maržu a každý kvartál počúvame ako opäť "zhrabala" väčšinu ziskov v mobilnom segmente, vysoko nepravdepodobné.

Na záver ponúkame galériu zničených káblov, ktorých je plný internet.

zdroj: reddit.com

zdroj: senior tech tips

zdroj: reddit.com


Zdroj titulnej foto: shortlist.com