Apple Car možno nie je až taký futuristický výmysel

Riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook stále vraví, že Apple Car sa dočkáme čoskoro. Nedávno si firma zaregistrovala domény apple.car, apple.auto a apple.cars, ako uvádza portál StartItUp. Taktiež začali najímať ľudí pracujúcich v oblasti elektromobilov.
Zdroj: modernliberals.com
Tim Cook nedávno pre BussinesInsider povedal:" Pamätáte sa, keď ste boli malí a čakali na darčeky počas Vianoc? ...Bolo to úžasné."
Týmto chcel Tim pravdepodobne naznačiť, že máme očakávať niečo veľké, jedinečné, o tomto sú predsa každé Vianoce. Žeby to bol len reklamný ťah?
Zdroj: dailyrepublic.com

Je obzvlášť zaujímavé, že firma Apple vždy iba niečo naznačí, no nikdy nám neprezradí celý zámer. Téme sa následne začnú venovať médiá a ľudia šalejú. Každý rok prídu informácie a uniknuté fotografie iPhonov či rôznych produktov, ktoré Apple plánuje vyrobiť. Je otázkou času, kedy po prvýkrát uvidíme Apple Car. Predpoklady hovoria o rokoch medzi 20172020.

Zdroj titulnej fotky: StartItUp
Zdroj: theverge.com

ThinkApple

ThinkApple

Think Apple je moderný technologický magazín, ktorý si dáva cieľ prinášať novinky a zaujímavosti zo sveta Apple ľuďom s podobnými záujmami. Na SK trhu v segmente Apple sme číslo #1.