Appka, ktorá z každej fotky dokáže urobiť Live Photo

· 1 min read
Appka, ktorá z každej fotky dokáže urobiť Live Photo

Ak vlastníš iPhone 6s alebo 6s Plus, určite si sa už snažil urobiť kvalitnú "živú fotografiu" - Live Photo. Pomocou tejto funkcie sa dá skvele urobiť živá fotka a následne tapeta.

Je tu však novinka! Aplikácia LivePapers, ktorú si môžeš v App Store kúpiť za drobné, ti vybranú fotografiu skrášli vopred vybranou animáciou. Potom si ľahko nastavíš akúkoľvek fotografiu ako živú tapetu. :-) Túto aplikáciu má na svojom konte vývojárka Elisa Valeria Distefano a kúpiť si ju môžeš za skvelú cenu - iba 1,99 €.

Zdroj: solidsmack.com

Po stiahnutí appky ju stačí otvoriť, vybrať fotografiu a potom kliknúť na "čarovnú paličku" v ľavom dolnom rohu. Zobrazia sa rôzne možnosti animácií a po vybratí animácie, ktorá ti najviac vyhovuje, si tapetu ulož do galérie stlačením Save vpravo hore. Z galérie si vieš ľahko nastaviť živú fotografiu na pozadie.

Zdroj: knowyourmobile.com

Bohužiaľ, táto appka má jeden háčik. Vyššie spomínané živé tapety sa dajú nastaviť iba na iPhone 6s a 6s Plus. Na iných iPhonoch sa, samozrejme, dá vytvoriť si vlastnú Live Photo, ale ako živú tapetu ju nenastavíš.

Dúfame, že postupom času sa appka bude dať plne využiť aj na nižších typoch iPhonov, mala by určite veľký úspech.


Zdroj titulnej foto: iphonearchive.com
Zdroj: theappfactor.com