Aplikáciu Apple Store aktualizujú, novou funkciou bude "For You" tab

· 1 min read
Aplikáciu Apple Store aktualizujú, novou funkciou bude "For You" tab

Apple už usilovne pracuje na aktualizácii mobilnej aplikácie Apple Store, ktorá by mohla získať nový dizajn. Zdroje oboznámené s týmto projektom tvrdia, že update by mohol vyjsť v priebehu dvoch týždňov. Takže už je to za dverami.

Zdroj: sketchappsources.com

Hlavnou zmenou by mal byť spomínaný "For You" tab. Aplikácia vám bude navrhovať produkty na základe produktov, ktoré ste si zakúpili predtým (podobne ako v Apple Music). Napríklad keď si zakúpite nový iPhone, aplikácia vám ponúkne možnosť zakúpiť si obal na iPhone alebo iné príslušenstvo. Je to niečo podobné ako na stránke Amazon.

Kým doteraz bola aplikácia zvlášť navrhnutá pre iPhone a zvlášť pre iPad, teraz bude konečne už len jedna verzia App Store prispôsobená tak, aby vyhovovala obom zariadeniam. Bude mať aj rovnaké vlastnosti a rozhrania.

Avšak je to otočka o stoosemdesiat stupňov v stratégii Apple. Pretože kým sa doteraz sa firma snažila strániť sledovania užívateľských nákupov, ako väčšina týchto veľkých spoločností. Zatiaľ sa však hovorí len o aplikácii Apple Store, nevieme, či tab pridajú aj k webovej stránke Online Apple Store.

Ale nepredbiehajme udalosti, uvidíme, čo všetko táto funkcia so sebou prinesie, len čo bude jej aktualizácia dostupná na stiahnutie.


Zdroj: idownloadblog.com

Zdroj titulnej foto: iphonehacks.com