iOS

Aplikácie, ktoré používam

· 2 min read
Aplikácie, ktoré používam

Poznáte to. Chcete nájsť nejakú dobrú aplikáciu, koľko razy aj úplne jednoduchú, ktorá by Vám vyhovovala. Ale pretože je v obchode s aplikáciami neúrekom rozličných a podobných titulov, je tažké vybrať tú pravú. Ja Vám dnes ukážem aplikácie, ktoré využívam na dennej báze a považujem ich za uľahčujúce a šikovné. Tri, ktoré dnes spomeniem sú zadarmo a neponúkajú nákupy v aplikácií ani reklamy.

VLC

Všetci asi poznáme prehrávač s charakteristickým oranžovým kužeľom. Používame ho na svojom počítači alebo notebooku, ale vedeli ste, že aplikácia je dostupná aj pre iOS? Ja som ju objavil pred nejakým časom a najviac oceňujem jednoduché posielanie filmov, hudby a seriálov medzi počítačom a tabletom. Takisto podporuje titulky a ponúka intuitívne prostredie. Ak by ste mali záujem začať aplikáciu používať a nevedeli ako na to, veľmi radi spravíme návod. To, že je zadarmo a nenachádzajú sa v nej žiadne reklamy a neponúka nákupy v aplikácií je už potom taká čerešnička na šľahačke.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Podcasty

Áno, aplikácia s ktorou nemôžete robiť nič, iba sa zmieriť s tým, že ju máte (pokiaľ samozrejme nemáte jailbreak). Sprva som ju tak bral tiež, hneď som ju hodil s ostatnými pre mňa zbytočnými aplikáciami do priečinku "Extra". Jeden deň mi to ale nedalo a rozhodol som sa ju preskúmať. A spravil som dobre. Najprv som našiel sériu "rozprávok" Happy tree friends. Už to mi prišlo super, nejaký mediálny obsah zadarmo, aj keď iba toto. Ako som používal Podcasty dlhšie, do oka mi padlo "Upvoted by Reddit". Tento podcast možem iba odporučiť. Sú tu zaujímavé príbehy ľudí, ktoré sa Vám budú páčiť.

Alien Blue

Ak nepoužívate Reddit, tento odstavec môžete rovno preskočiť. Aj keď, radím Vám začať. Veď je to predsa "the Front page of The internet". Ak máte radi aktívnu komunitu, kde môžete prebrať alebo zistiť čokoľvek a chuť zlepšovať sa v angličtine, smelo do toho. Prostredie možno nie je najviac "user friendly", ale po čase si zvyknete. Akokoľvek, toto je oficiálna aplikácia, ak nájdete lepšiu, používajte tú.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Dúfame, že sme Vám dali nejaké nápady a Vy po niektorej zo zmienených aplikáciách siahnete tiež. Ak sa článok páčil, dajte nám vedieť, ak nie, podotknite, čo by ste zmenili. Ak by ste mali záujem vidieť další takýto članok, tiež sa ozvite.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read