Aplikácie, ktoré používam #2

Aplikácie, ktoré používam #2

V minulej časti sme sa pozreli na tri aplikácie, ktoré používam. Zámerne som Vám ukázal tri, pretože som nevedel, ako sa Vám bude članok páčiť, ale nakoľko som ho nerobil zbytočne, dnes sa pochválim s ďalšími.

Spotify

Spotify používam dlhšie, dávno predtým, ako sa začalo hovoriť o Apple Music. Službu asi netreba predstavovať, ale predsa len, je to stremovacia aplikácia na počúvanie hudby. Používam ju, pretože je intuitívna, pekná a hlavne funkčná. Mám ju na telefóne a tablete a synchronizácia je taktiež bezchybná. A za príplatok 6€ mesačne máte neobmedzené počúvanie 30 miliónov skladieb. Určite ale vyskúšam aj Apple Music a možno urobím nejaké porovnanie.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Flipboard

Ďalšia skvelá a super spracovaná aplikácia. Je to akási RSS čítačka, kam si ale, ak sa nemýlim, nemôžete pridávať svoje stránky. Funguje skôr ma báze výberu tém a o zvyšok sa postará Flipboard. O slovenských stránkach nemôže byť ani reč a tak je znalosť angličtiny povinná. Čo sa týka dizajnu, lepšie raz vidieť ako stokrát čítať a preto neváhajte a sťahujte.
Aplikácia je zadarmo, občas natrafíte na reklamu.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Dropbox

Dnes už viac-menej samozrejmosť. Cloudové úložisko, ktoré je asi najznámejšie. Ak používate Apple produkty, Vašim favoritom je asi iCloud, ale Apple neponúka oficiálnu aplikáciu pre Android. No a ako som už viackrát podotkol, som používateľ oboch platforiem a tak preferujem Dropbox. Mám ho aj na počítači a zosúladenie všetkých dokumentov je jednoduché a bezchybné. Aplikácia je zase zadarmo, v prípade, že Vám základne 2GB nestačia, máte dve možnosti. Cez rôzne lajky a zdieľania môžete vyťažiť oveľa viac miesta alebo si rovno zaplatiť. 99€ za rok alebo 9.99€ za mesiac. Za tento poplatok dostanete jeden terabajt dát a nejaké ďalšie výhody navyše.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Pocket

Dnešný članok zakončíme aplikáciou Pocket. Využijete ju hlavne pri nie veľkom alebo žiadnom internetovom balíku a to preto, že ponúka ukladanie článkov na neskoršie čítanie. Ak by Vás zaujimalo viac, prečítajte si náš článok, kde sme písali o tejto aplikácií.
Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Máme za sebou ďalšie štyri tituly, ktoré používam na svojom iPade. Ak sa Vám príspevok páčil, dajte nám vedieť, aby som vedel, že mám v tejto sérií pokračovať.