Aplikácia na tvorbu hudby pre iPhone dočasne ZADARMO

Pokiaľ si fanúšikom dubstepovej hudby a občas ťa zvykne pochytiť "kreatívna chvíľka", určite by si nemal prehliadnuť zaujímavú aplikáciu "DUBSTEP/Loops/Keyboard/Drums" určenú na tvorbu vlastných dubstepových pesničiek.

zdroj: itunes.com

Aplikácia ponúka všetky základné funkcie, vďaka ktorým si môžeš vytvoriť svoj dubstep song naozaj kdekoľvek. Vrátane hudobných slučiek, epických zvukových efektov a brutálnych basových dropov. Tvorba prebieha ťukaním prsta na jednotlivé klávesy na displeji, vďaka ktorým vytvoríš špecifickú melódiu, alebo používaním rôznych bubnových blokov na stvorenie poriadneho beatu.

Možnosti s aplikáciou sú skutočne neobmedzené. Stačí pár tlačidiel a vlastná dubstepová pesnička je na svete. Appka "DUBSTEP/Loops/Keyboard/Drums" stojí normálne 0,99 €, avšak vývojári sa ju rozhodli sprístupniť dočasne zadarmo. Pokiaľ teda miluješ tvorbu hudby, na nič nečakaj a sťahuj, kým je čas!

zdroj: itunes.com


  • Názov: DUBSTEP/Loops/Keyboard/Drums
  • Autor: DesignByPaul
  • Hodnotenie: 3,5 z 5
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: coppertino.com
Zdroj: appadvice.com

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen