Ani telegram nie je výnimkou! Taktiež okopíroval zlomovú funkciu Snapchatu

Ani telegram nie je výnimkou! Taktiež okopíroval zlomovú funkciu Snapchatu

Aplikácia zvaná Telegram, ktorá je známa svojou bezpečnosťou a dbaním na súkromie, pridala svetoznámu funkciu, ktorú už okopírovali od Snapchatu snáď všetky prvotriedne aplikácie, prostredníctvom ktorých môžeme chatovať, ako sú napríklad Messenger, alebo Instagram.

Áno, uhádli ste. Ide o funkciu, ktorou je možné posielať fotografie na určitý čas, pričom nie je možné si ich uložiť (ak si nespravíte screenshot), či zobraziť neskôr.

slashgear.com

Ak používate Telegram, tak teraz môžete nastaviť automatický časovač pre všetky fotografie či videá, ktoré posielate v chate. Ak sa rozhodnete nastaviť časovač, odpočítavanie sa začne v okamihu, keď váš príjemca otvorí odoslanú fotografiu alebo video. Po uplynutí vami zadaného času času fotografia, prípadne video zmizne raz a navždy, rovnako ako v "Secret Chats".

Aplikácia vám tiež umožňuje pridať krátky popis ("bio") do vášho profilu, ktorý je prístupný pre používateľov v skupinách, ku ktorým ste sa pripojili. Najnovšia aktualizácia tiež umožňuje vidieť viac samolepiek (stickerov) naraz.

edumovlive.com

Predchádzajúca aktualizácia, ktorá prebehla v máji, umožnila posielať videá a pridala platformu Instant View pre články, ktorá vám umožní dostať sa k článkom jednoduchšie. Netuším, či aj k tým našim, ale dúfam, že hej.

Už ste niekedy používali Telegram? Ak nie, nie je to koniec sveta.

Ak si ho chcete po prečítaní tohoto článku stiahnuť a vyskúšať, link na App Store máte tu.


Zdroj titulnej foto: [yalantis.com](https://yalantis.com/blog/how-to-create-a-messaging-app-like-telegram/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2017/07/24/telegram-snapchat-self-destruct-photos-videos/)**