Amazon prináša 2 nové prenosné reproduktory za super ceny

· 2 min read
Amazon prináša 2 nové prenosné reproduktory za super ceny

Amazon už určite poznáš, a ak nie, v krátkosti poviem, že ide o internetový obchod, ktorý však ponúka aj produkty vlastnej značky. A práve o dvoch z nich tu máme článok.
Ide o reproduktor Echo Dot, ktorý je malý, praktický, že by sa ti zmestil do vrecka, a jeho väčší súrodenec Amazon Tap je stelesnením kvalitného a dostatočne hlasného zvuku.
Amazon Tap si môžeš kúpiť za 129.99 dolárov a jednou z výhod je, že má zabudované WI-FI a hlasového asistenta, ktorý môže byť dosť veľkou konkurenciou pre Siri od Apple.

Toto je Amazon Echo Dot. (89.99 $)
Zdroj: mashable.com

Hlasového asistenta nájdeš v oboch zariadeniach a pre pripojenie k nim môžeš využiť Bluetooth. Asistent ti vie podať informácie o počasí, no v prvom rade vie spustiť to, čo si povieš. Tento malý reproduktor, ale aj jeho väčší súrodenec dokáže púšťať hudbu zo služieb ako Spotify, iHeartRadio či Pandora.

Toto sú rôzne farebné variácie reproduktora Tap Pro.
Zdroj: usatoday.com

Klasická verzia Amazonu Tap. (129.99 $)
Zdroj: usatoday.com

Ak by si si však chcel kúpiť Amazon Echo Dot, už by si musel mať zakúpený Amazon Fire TV alebo staršiu verziu, reprák Echo. Ak sa ti zapáčil Amazon Tap, musíš počkať do 31. marca, pretože predaj je naplánovaný presne na tento deň.

Zdroj titulnej fotky: fastcompany.com
Zdroj: 9to5mac.com