Ako zistíš, že si niekto zablokoval tvoje číslo

· 1 min read
Ako zistíš, že si niekto zablokoval tvoje číslo

Určite poznáš tie otravujúce čísla, ktoré ponúkajú hrnce alebo meranie tlaku a vedia volať donekonečna. V takom prípade si číslo jednoducho zablokuješ. Tak isto to môže niekto urobiť aj s tvojím číslom. Nižšie sa dozvieš, či k tomu už nedošlo.

V iOS 7 a novších sa dá zablokovať číslo. No až teraz tu máme možnosť, ako zistiť, kto zablokoval práve nás. Podľa Davida Prica je odpoveď veľmi jednoduchá: "Ak zavoláš na iPhone, ktorý tvoje číslo zablokoval, jedenkrát zazvoní a následne môžeš počuť správu, že telefónne číslo nie je k dispozícii."

Zdroj: imore.com

Ako blokovaný volajúci budeš presmerovaný do hlasovej schránky. Ale ak sa ti takáto vec stane, že ťa hneď po vytočení čísla prepne do odkazovej schránky, nemusíš sa hneď báť, že si ťa dotyčný zablokoval. Jednoducho môže mať mobil iba vypnutý.

Zdroj: idownloadblog.com

Ak náhodou nevieš, ako si na iPhone zablokovať číslo, prejdi do aplikácie Telefón, vyber si kontakt, klikni na "i" a zvoľ Zablokovať volajúceho. Pozor však na to, že keď si otravná osoba vypne ID volajúceho, tak sa ti dovolá a na displeji bude svietiť "Neznáme číslo".


Zdroj titulnej foto: idropnews.com
Zdroj: idropnews.com