Ako zistíš heslo WiFi siete, ku ktorej si sa už raz pripojil s iPhonom ?

· 1 min read
Ako zistíš heslo WiFi siete, ku ktorej si sa už raz pripojil s iPhonom ?

Poznáš ten pocit, keď si potrebuješ zistiť heslo na WiFi sieť, ku ktorej si pripojený na svojom iPhone? Práve sa na teba usmialo šťastie, pretože von sa dostal tweak, ktorý ti pomôže vyriešiť tento problém.

Jeho meno je WiFi Passwords List a umožňuje zobraziť heslá WiFi sietí, ku ktorým si sa niekedy v minulosti pripojil. Za normálnych okolností iOS neumožňuje vyhľadať dané informácie, preto jediný spôsob, ako sa k nim dostať, je pomocou tohto nového tweaku.

Hneď ako si ju nainštaluješ, na domovskej obrazovke sa ti zjaví nová samostatná aplikácia, pomocou ktorej budeš mať možnosť získať zoznam všetkých WiFi sietí, ku ktorým si sa kedy pripojil. Pod každým názvom WiFi siete nájdeš heslo s ňou spojené.
Zdroj: iphonehacks.com
Po ťapnutí na konkrétnu sieť Wi-Fi sa dostaneš na novú stránku, kde sa zobrazí presný čas, kedy si naposledy vstúpil na konkrétnu sieť, spolu s ďalšími detailmi, ktoré technicky založený človek určite pochopí. :)

WiFi Passwords List je skvelý spôsob, ako si môžeš udržať prehľad o všetkých uložených heslách k WiFi sieťam, alebo ho využiješ v prípade, že heslo zabudneš a potrebuješ sa k sieti pripojiť s iným zariadením, napríklad s notebookom. Aplikácia by však mohla mať zabezpečenie heslom, ktoré by udržalo citlivé informácie v bezpečí pred neoprávneným prístupom.

Ak hľadáš spôsob, ako zistiť heslá uložených WiFi sietí, potom je tento tweak dobrou voľbou. Je k dispozícii ako bezplatný balík na BigBoss repo a podporuje systém iOS 9.

Zdroj titulnej foto: tekrevue.com
Zdroj: iphonehacks.com