Ako sme si predstavovali iPhone 7? Toto je 5 najlepších konceptov

Ako sme si predstavovali iPhone 7? Toto je 5 najlepších konceptov

Od predstavenia iPhonu 7 a 7 Plus ubehol takmer mesiac a jeho predaje sú v plnom prúde. Zo "sedmičky" sa už môžu tešiť aj šťastní majitelia na Slovensku. Poďme sa ale teraz spoločne vrátiť v čase o pár mesiacov dozadu, keď sme ešte netušili, aká bude novinka Apple v skutočnosti. Toto je 5 najlepších konceptov iPhonu 7.

1. Širokouhlý iPhone 7 ako z budúcnosti

YouTubový kanál Sonitdac zverejnil ešte v januári tohto roku svoju víziu nového iPhonu 7. Ten by podľa autorov mal disponovať funkciou, ktorá by klasický displej premenila na širokouhlý pomocou postranných ramien a flexibilného displeja. Áno, vyzerá to ako z futuristického filmu a už vtedy nám bolo jasné, že týmto smerom sa asi Apple nebude uberať, ale aj tak ide o zaujímavý nápad.

Čítaj tiež: Pozri si originálny koncept širokouhlého iPhonu 7

2. IPhone 7 s nadupaným Home Buttonom

Ďalší zaujímavý koncept nám priniesla stránka iPhone-Tricks. Ich iPhone má displej po celej obrazovke a disponuje integrovaným Home Buttonom s množstvom funkcií a možnosťou prispôsobenia. Ďalej nám autori predstavujú koncept iOS 10 a jeho novinky. Škoda len, že dizajnovo až tak lákavo nevyzerá...

Čítaj tiež: Zaujímavý koncept iPhonu 7, na ktorom beží iOS 10

3. Kombinácia iPhonu 4S a iPhonu 6S

Tentoraz tu máme o niečo menej futuristický koncept. IPhone 7 by mal byť podľa GdgtCompare.com v celkom novom dizajne. Ten kombinuje aktuálny iPhone 6S s iPhonom 4S, ktorý bol podľa mnohých ľudí jedným z najpodarenejších smartfónov spoločnosti Apple všetkých čias. Vznikol tak skutočne nádherný koncept, na ktorý je radosť sa pozerať. Navyše do konceptu zapojili aj predstavu bezdrôtovej nabíjačky.

Čítaj tiež: Úžasný koncept iPhonu 7, ktorý pohladí vaše oči!

4. IPhone 7 Edge

Len 4 mesiace pred predstavením iPhonu 7 sme sa mohli pokochať zaujímavým konceptom tohto mobilu. Mladý dizajnér si vzal inšpiráciu z konkurenčného smartfónu Galaxy S7 Edge. Do iPhonu pridal displej po celej šírke zariadenia a so zakriveným okrajom. Zaujímavá je spodná strana, ktorá vôbec neobsahuje 3,5 mm jack ani Lightning konektor.

Čítaj tiež: Dočkáme sa iPhonu 7 Edge? Tu je koncept

zdroj: concept-phones.com

5. IPhone 7 vo farbe Deep Blue

Pred pár mesiacmi vznikali na internete dohady o tom, že iPhone 7 príde v celkom novej, modrej farbe alebo aj Deep Blue. Dizajnér Martin Hajek sa tejto myšlienky rýchlo chytil a my sme sa tak mohli pozrieť na jeho predstavu modrého iPhonu 7. Aj keď sa farba Deep Blue nakoniec nekonala, zvyšok dizajnu trafil celkom presne.

Čítaj tiež: Nádherný koncept modrého iPhonu 7 môže prekonať Space Grey

zdroj: martinhajek.com

Zdroj titulnej foto: YouTube.com
Zdroj: ThinkApple.com