Ako sledovať dnešnú konferenciu WWDC 2019 naživo

Ako sledovať dnešnú konferenciu WWDC 2019 naživo

Už dnes vo večerných hoddinách by mal Apple predstaviť nové verzie svojich operačných systémov. Špekuluje sa aj o nástupcovi Macu Pro a ďalších produktoch. To, čo skutočne bude predstavené a čo nie sa ukáže až večer. My budeme pri tom a budeme vám prinášať počas celej konferencie články o novopredstavených veciach, ak však chcete pozerať konferenciu naživo, stačí urobiť následujúce:

Po začatí konferencie stačí ísť na túto stránku a dúfať, že vaše zariadenie je podporované.

Zdroj: 9to5Mac

Oproti predošlým rokom je Apple v prípade posledných konferencií oveľa benevolentnejší a tak sa dá živý prenos pozerať aj na zariadeniach so systémom Windows 10, iOS zariadeniach s iOS 9 a novším, Macoch s macOS Sierra a novším a tiež na Apple TV, kde by sa mal live stream objaviť v aplikácii Apple Events.

Je možné použiť takmer akýkoľvek bežný prehliadač, bezproblémovo by malo fungovať Safari, Google Chrome, Edge, či Mozilla Firefox. Pre celistvosť dodáme, že konferencia WWDC 2019 sa začne už dnes večer (3.6.2019) o 7. hodine nášho času. Ak ju nechcete zmeškať, stále je tu možnosť vytvoriť si pripomienku v kalendári kliknutím sem.


Zdroj: Apple.com

Zdroj tit. foto: Apple.com