Aku+: fólia, ktorá zlepší výdrž batérie a rýchlosť vášho telefónu

Aku+ je čarovná fólia, ktorá by vám mala vylepšiť vaše zariadenie iba tým, že ju nalepíte na batériu. Je ju možné používať na takmer všetkých batériách a zariadeniach vrátane notebookov a tabletov. Jej primárnym určením sú však mobilné telefóny. Práve tie sa za posledné roky zlepšili. Zvýšil sa výkon, prišli nové funkcie. Čo sa však zhoršilo, je batéria. Táto fólia si ale kladie za úlohu to zmeniť. Sľubuje pritom zvýšenie výdrže batérie až o 40 %, čo je hodnota, ktorú by si mal všimnúť skutočne každý.

Okrem toho ponúka aj ďalšie výhody. Nedá sa nespomenúť obmedzenie prehrievania či zrýchlenie dobíjania o 20-40 %. Pri niektorých zariadeniach je tiež možné pozorovať zvýšenie hodnoty maximálneho jasu či lepšiu kvalitu zvuku. Navyše sa vďaka menšiemu zahrievaniu mobil správa oveľa svižnejšie.

Aká je však realita?

Všetko vyššie spomenuté boli reklamné slová, aká je však realita, nevedno. Sám výrobca informuje, že sa výsledky môžu líšiť v závislosti od jednotlivých zariadení a podmienok. Dovolím si však tvrdiť, že by fólia skutočne mohla fungovať. Na internete sme však nenašli žiadne recenzie aj napriek tomu, že sa celý produkt veselo predáva. Je teda len na vás, či sa rozhodnete veriť a skúsiť, alebo radšej investujete do nejakej powerbanky.

Ak by ste mali o túto zázračnú fóliu záujem, tak si ju môžete kúpiť priamo na tejto stránke. Za obyčajnú nálepku zaplatíte 12,10 €, za verziu pre iPhone (môžete si vybrať medzi iPhone 5/iPhone 6) 33 €.

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou