Ako čo najlepšie v lete ochrániť iPhone?

· 2 min read
Ako čo najlepšie v lete ochrániť iPhone?

Začalo sa leto a spolu s ním aj čas dovoleniek, stanovačiek či párty od štvrtka do pondelka. V tomto čase nie je dôležité myslieť len na seba, vzorne sa natierať opaľovacím krémom a dodržiavať pitný režim, ale treba sa starať aj o svoje telefóny, ktoré počas letnej sezóny dostávajú zabrať viac ako obvykle.

Obal

Jedným z najbežnejších spôsobov je kúpiť si obal. Na výber sú úplne základné za skvelú cenu alebo aj luxusnejšie. IPshop ponúka na výber nielen obaly na iPhone 3G/3GS, 4/4S, 5/5SE, 5c a 6(plus)/6s(plus), ale aj na ostatné telefóny.

Temperované sklo

Temperované sklo pomôže ochrániť displej. Za cenu okolo 10 eur môžete získať pocit istoty, že po páde čelom nadol ostane displej s najväčšou pravdepodobnosťou nepoškodený, a ušetríte niekoľko desiatok eur za jeho výmenu.

Link na nákup

Zdroj:fony.sk

Športové príslušenstvo

Leto je čas, keď väčšina ľudí športuje, a keďže je dostupných množstvo skvelých aplikácií, ktoré dokážu motivovať aktivitu a zaznamenávať progres, tak na ihrisko či do prírody zvykneme brať svojich miláčikov. Redakcia ThinkApple.sk odporúča zakúpiť športový obal na tejto stránke a ochrániť si tak svoj telefón.

Bonus: Selfie tyč za skvelú cenu

Čo by to bolo za leto, keby sme si neurobili ani jednu selfie. Táto tyč tomu skvelo dopomôže, naviac je v akcii iba za necelých 7 eur. Skvelé "svojky" sa tak stávajú omnoho dostupnejšie a aj vďaka doručeniu do dvoch dní naberá predstava mať ju ešte pred dovolenkou reálnejšie kontúry.

Link na nákup

zdroj: old.itnews.sk

Overený partner na ochranu telefónov

Všetky linky v tomto článku smerujú na eshop iPshop, ktorý je naším partnerom a odporúčame ho. Ponúka široký výber kvalitného príslušenstva, rýchlu dopravu a overenie bezpečného obchodu.

www.ipshop.sk


Zdroj titulnej fotografie: pixabay.com