Ako bude vyzerať iPhone 7 vo farbe "Space Black"

· 2 min read
Ako bude vyzerať iPhone 7 vo farbe "Space Black"

Len nedávno, resp. pred pár rokmi, keď vyšiel iPhone 5s, sme mali možnosť kúpiť si ho vo farebnom variante Space Black. Portál 9to5mac.com včera informoval, že sa spoločnosť Apple plánuje vrátiť k tomuto trendu. Tento fakt poteší nejedného fanúšika, keďže včera náš blog informoval o zmene plánov spoločnosti. Očakávaná Deep Blue verzia s najväčšou pravdepodobnosťou nebude. Ak sa o tom chcete dozvedieť niečo viac, kliknite sem.

Čo teda môžeme očakávať?

Apple začne najskôr so Space Gray a postupne ju bude nahradzovať Space Black verziou. Tá je trošku (dosť) tmavšia, no mne sa osobne páči viac. Aký je váš názor?
S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o rovnaký farebný variant, aký majú hodinky Apple Watch alebo vyššie spomínaný iPhone 5s.

olx.co.ke

"Mňa nezaujíma iPhone 5s, Apple Watch či iné nezmysly, ukáž mi konečne fotky!"

Prvý koncept tohto variantu vytvoril používateľ známej aplikácie Instagram. Jeho prezývka je Appleidesigner, môžete mu to lajknúť, dať mu follow, možno sa dozviete viac skôr ako my. :p
Jeho Instagram - priamy link, klik

instagram.com

Ak by iPhone 7 Black Space vyzeral práve takto, vôbec by som sa nehneval. :)
Ďalej nám ten istý autor ponúka ďalšiu fotku.

instagram.com

Nie je sám. Aj vďaka ďalšiemu dizajnérovi môžeme vidieť, ako asi bude vyzerať Space Black verzia iPhonu 7. Je ním chlapík, ktorý si hovorí Shai Mizarchi. Jeho koncept obsahuje všetky novinky o budúcej vlajkovej lodi Apple, ktoré doposiaľ poznáme. Poďme sa naň pozrieť.

9to5mac.com

Dýchate? Super, poďme ďalej (alebo späť?).

Trošku farebnej histórie

Pamätáte si ešte iPhone 3G? Ja si pamätám, ako bola na zadnej strane televízneho programu súťaž o tento kúsok (dnes už historický črep).
Bol dostupný v dvoch farbách. Čiernej a bielej. Neskôr dostala biela honosný názov strieborná. Čierna bola premenovaná na Space Gray. V tom istom roku prišla firma Apple s populárnou zlatou verziou, ktorá vyšla na vrchol s príchodom iPhone 5.
Najnovším odtieňom je Rose Gold (taká lososová hračka pre princezné), ktorý vyšiel minulý rok.

Porovnajme si odtiene šedej

Na obrázku nižšie si môžete prehliadnuť farby, respektíve jednu farbu v rôznych odtieňoch, ktorú nesú rôzne Apple produkty.

9to5mac.com

Prečo sa tak spoločnosť Apple rozhodla?

Pravdepodobne ide o veľmi jednoduchú vec - zmena. Totiž to, čo fungovalo pred piatimi rokmi, nemusí fungovať dnes. Vkus ľudí sa mení a Apple to vie.


Zdroj titulnej foto: pixabay.com
Zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read