AirPods. Jednoduchosť a budúcnosť v jednom

Stačí si ich vložiť do uší, pripoja sa samy. To sú najnovšie elegantné bezdrôtové slúchadlá od Apple, ktoré nesú názov AirPods. Prinášame ti pokope všetky informácie o tomto skvelom produkte.

Zdroj: slashgear.com

KONIEC ZAMOTANÝM SLÚCHADLÁM

Po jednoduchej inštalácii bezdrôtových slúchadiel AirPods ich už nikdy nebudeš musieť pripájať. Iba ich jednoducho vložíš do uší a zapneš prehrávanie. Pripoja sa totiž úplne samy. Sú veľmi citlivé, hlasový akcelerometer rozpozná, kedy začneš hovoriť alebo ich vyberieš z ucha. Vtedy samy stopnú prehrávanie alebo iba vyfiltrujú hluk okolo a zamerajú sa na zvuk tvojho hlasu.

Zdroj: theverge.com

ČIP W1

Apple AirPods sú poháňané čipom W1. Tomu vďačíme za výkonné bezdrôtové pripojenie a skvelú kvalitu zvuku. Tento čip tiež riadi výdrž batérie, pozri nižšie.

BATÉRIA

Slúchadlá AirPods sú také namakané, že ich tak ľahko nevybiješ. Jedine ak by si počúval hudbu dlhšie ako 5 hodín, vtedy je potrebné trochu ich dobiť. Keď píšeme trochu, tak to tak aj myslíme. Stačí 15 minút nabíjania a vydržia ďalšie 3 hodiny! A ak chceš zistiť stav batérie v slúchadlách, stačí sa spýtať Siri "Aký je stav batérie v AirPods?", s radosťou ti odpovie.

Zdroj: popularmechanics.com

JASNEJŠÍ ZVUK

AirPods poskytujú neskutočný komfort pri počúvaní čohokoľvek. Hudba, filmy a ďalšie budú v tvojich ušiach znieť čisto a jasne. Poskytujú totiž vysoko kvalitné AAC audio.

JEDNODUCHÉ PREPÍNANIE ZARIADENÍ

Slúchadlá AirPods sa automaticky pripoja ku všetkým tvojim Apple zariadeniam. Zvuk sa medzi nimi sám prepína. Ak chceš práve počúvať hudbu z Macu, iba na ňom vyber možnosť "AirPods" a je to.

Zdroj: theverge.com

POKLEPANÍM PO SLÚCHADLE SPUSTÍŠ SIRI

Hlasovú asistentku Siri spustíš veľmi jednoducho. Stačí, keď 2-krát poklepeš po slúchadle, a ona ti je ihneď k dispozícii.

CENA

Tá ťa určite zaujíma, no asi ťa nepoteší. Stanovená je na 159 dolárov, no v nemeckom Online Store je uvedená suma 179 €. Kúpiš si ich?

--- Zdroj titulnej foto: [theverge.com](http://www.theverge.com/2016/9/7/12838810/apple-airpods-wireless-headphones-hands-on-first-look) **Zdroj: [apple.com](http://www.apple.com/airpods/)**
Daška Vanková

Daška Vanková

Apple = ❤️