mac

Airmail 3 - nový update, ktorý zahŕňa kopec noviniek

· 2 min read
Airmail 3 - nový update, ktorý zahŕňa kopec noviniek

Nedávno sme si mohli všimnúť, že firma Apple vydala Airmail pre iPady. Dnes je však Airmail späť s novou aktualizáciou 3,0. Vzťahuje sa na zariadenia typu Mac a prináša hneď niekoľko noviniek.

Zoznam noviniek je naozaj dlhý a nájdeme tu novinky ako vytváranie priečinkov na jednoduchšie triedenie e-mailov, označovanie konkrétnych kontaktov formou VIP a mnoho ďalšieho.

Zdroj: 9to5mac.com

Airmail 3,0 prichádza s veľmi chytrým nápadom, ako sa vyhnúť upozorneniam o prichádzajúcich e-mailoch od nežiaducich odosielateľov. Riešením je vytvorenie VIP kontaktov. Používateľ bude dostávať upozornenia o nových e-mailoch výhradne od týchto odosielateľov. Túto funkciu už podporuje Airmail pre iOS, avšak stačí si vytvoriť VIP kontakty na jednom zariadení a následne jednoducho pomocou iCloudu si zosynchronizujete tieto kontakty na hocijaké iné zariadenie.

Používatelia Gmailu alebo Exchange si môžu teraz užívať možnosť "odoslania správy neskôr", pri vytváraní nového e-mailu. Hoci je táto nová možnosť pozoruhodná, Airmail túto možnosť obsahuje tiež a okrem nej má omnoho viac noviniek, ako napríklad upravovanie základného menu, skratiek klávesnice a mnoho ďalšieho. Airmail 3,0 taktiež prináša možnosti personalizácie, teda si môžete v programe usporiadať priečinky tak, aby vám čo najviac vyhovovali pri práci. Celý zoznam noviniek Airmailu 3,0 nájdeš TU.

Zdroj: macsources.com

Airmail 3,0 spolupracuje hneď s niekoľkými poskytovateľmi účtov ako MS Exchange, Gmail, Google Apps, IMAP, POP3, Yahoo, AOL, Outlook.com a Live.com.

Update 3,0 je voľne prístupný užívateľom, ktorí používajú už existujúci účet. Pre nových zákazníkov je tento program prístupný na Mac App Store za cenu 9,99 $. Tento program je vrelo odporúčaný požívateľom Gmailu pre jednoduchý a praktický systém ovládania. Taktiež je podporovaný najnovším OS X 10.11 El Capitan a zahŕňa funkciu Split View.

Zaobstaraj si Airmail 3,0 už dnes TU.


Zdroj titulnej foto: airmailapp.com
Zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read