Air Case: Najtenší obal s batériou na iPhone

Ak aj vy potrebujete mať stále pri sebe externú batériu a nenávidíte hrubé obaly na iPhone, určite vás bude zaujímať Air Case. Tento obal vznikol ako projekt na crowdfundingovej stránke indiegogo.com. Obal má veľmi jednoduchý a elegantný dizajn, podobný takému, aký používa Apple. Tvorcovia tvrdia, že obal by vám mal predĺžiť životnosť batérie pri **telefonovaní ** až o 12 hodín, pri hraní hier či pozeraní videí o 10 hodín a pri prehliadaní webu o 8 hodín.

Obal má hrúbku len 3,8 milimetra. Pre porovnanie, bežné obaly, ktoré nemajú v sebe zabudovanú batériu, majú 2-3 milimetra a obaly s batériou za pár eur z čínskych stránok majú hrúbku aj do jedného centimetra.

indiegogo.com
Obal má veľmi zaujímavo a hlavne funkčne riešenú aj inštaláciu. Skladá sa z dvoch častí. Do jednej vložíte iPhone a jednoducho ho zasuniete do druhej.
Na zadnej strane sa nachádza malé, elegantne skryté tlačidlo a malá ledka, ktorá zobrazuje, do akej miery je obal nabitý.
indiegogo.com
Ďalšou výhodou obalu je jednoduché fungovanie. IPhone môžeš používať, ako keby si žiadny obal nemal. Dá sa normálne synchronizovať s iTunes a nabíjať. Po napojení iPhonu obal najprv nabíja batériu samotného mobilu a až potom sám seba.
indiegogo.com

Obal bude vyrábaný v troch farebných variantoch, a to v bielej, ružovej a čiernej farbe.
indiegogo.com

indiegogo.com
Porovnanie s inými externými.

**Zdroj titulnej foto: indiegogo.com

*Zdroj: indiegogo.com

Denis Rábek

Denis Rábek

Močenok