9. ročník iPhone Photography Awards pozná svojich víťazov

· 2 min read
9. ročník iPhone Photography Awards pozná svojich víťazov

Deviaty ročník iPhone Photography Awards je za nami a najlepšie fotografie boli zverejnené. Keďže súťažných snímok bolo veľmi veľa, bolo veľmi ťažké vybrať 3 výhercov. Nakoniec IPPA (iPhone Photography awards) vybrala 3 víťazov, ktorí si, podľa môjho názoru, svoje miesta zaslúžili. Veď posúď sám.

#3

Tretie miesto obsadila fotografia s názvom "She Bends with the Wind", ktorá bola vyhotovená fotografom Robinom Robertisom. Fotografia znázorňujúca ženu oblečenú v červených šatách, ktorú ohýba vietor, bola zhotovená iPhonom 6 a upravená v aplikácii Snapseed a Photoshop Express.

Zdroj: Robin Robertis

#2

Druhé miesto si odnáša fotografia s názvom "Modern Cathedrals" od Patryka Kuleta. Znázorňuje abstraktnú verziu katedrálnej architektúry v Poľsku. Fotografia bola vytvorená pod najvyššou možnou clonou, čo umožňujú aplikácie ako: AvgCamPro & AvgNiteCam. Ďalej bola upravovaná už v aplikácii Snapseed.

Zdroj: Patryk Kuleta

#1

A víťazné miesto patrí fotografovi Siyuan Niu, ktorý svoje dielo pomenoval "Man and the Eagle". Fotografia znázorňuje 70-ročného muža, ktorý zdieľa svoje myšlienky s jeho milovaným orlom. Bola vytvorená na iPhone 5s pomocou filtra od VSCO a spracovaná v aplikácii Snapseed.

Zdroj: Siyuan Niu

Na sieti Flickr patria fotografie vyhotovené iPhonom 5s a iPhonom 6 medzi najobľúbenejšie. Od iPhonu 7 očakávame duálny fotoaparát, takže budúci ročník bude o to zaujímavejší.


Zdroj titulnej fotografie: Pixabay.com
**Zdroj: MacRumors.com**