7 skvelých Bluetooth slúchadiel na nový iPhone 7

· 3 min read
7 skvelých Bluetooth slúchadiel na nový iPhone 7

IPhone 7 je už na ceste a obal takisto, je načase vybrať aj ďalšie príslušenstvo. Pre absenciu konektora jack na slúchadlá sa výber dosť zúži a aj napriek tomu, že nové AirPods vyzerajú dosť cool, prinášame vám aj iné, možno finančne dostupnejšie možnosti.

Aukey Bluetooth Sport slúchadlá

Zdroj: amazon.com

Ak hľadáte čo najlacnejšiu alternatívu, tieto slúchadlá sú tu pre vás. Aukey je uznávaná značka vo svete mobilného príslušenstva a tieto slúchadlá majú aj dobré hodnotenie na stránke Amazonu. Súčasťou je mikrofón na telefonovanie, nabitá batéria vydrží až 12 hodín a záručnú dobu má 24 mesiacov.

Zakúpiť si ich možte na amazon.com za 23 dolárov.

Jabra Move Wireless Stereo slúchadlá

Zdroj: amazon.com

Jabra sa už dlho venuje bezdrôtovým slúchadlám a tieto sú vysoko oceňované aj kritikmi. Sú ultraľahké, vyrobené z kvalitných materiálov. Avšak obsahujú aj kábel a môžu byť použité aj ako normálne slúchadlá.

Zakúpiť si ich môžete na amazon.com za 86 dolárov.

Jaybird X2 Sport Bluetooth slúchadlá

Zdroj: amazon.com

X2 slúchadlá sú najnovší hit od spoločnosti Jaybird. Majú všetko, čo správne Bluetooth slúchadlá majú mať, a k tomu sú odolné voči potu a majú na to aj doživotnú záruku. V balení aj silikónové puzdro a vydržia až 8 hodín prehrávania.

Zakúpiť si ich môžete na amazon.com za 150 dolárov, ale teraz sú zlacnené na 100 dolárov.

Plantronics BackBeat Fit Bluetooth slúchadlá

Zdroj: amazon.com

Tieto slúchadlá sú hodnotené na Amazone štyrmi hviezdičkami, ale čo ich odlišuje od ostatných, je spôsob, akým sú spojené. Niektorí užívatelia to považujú za oveľa stabilnejšie a pohodlnejšie napríklad počas cvičenia. Okrem toho sú aj vodotesné a na jedno nabitie vydržia až 8 hodín.

Zakúpiť si ich môžete na amazon.com za 76 dolárov.

Photive BTH3 Over-The-Ear Bluetooth slúchadlá

Zdroj: amazon.com

Ak preferujete tento typ slúchadiel, ale držíte sa nízkej ceny, BTH3 od Photive sú skvelá voľba. Ich výhodou je rýchle nabíjanie a na jedno nabitie vydržia až 12 hodín. V balení je aj pevný cestovný obal.

Zakúpiť ich môžete na amazon.com za 50 dolárov.

JLab Audio Epic2 Bluetooth Sport slúchadlá

Zdroj: idownloadblog.com

Tieto slúchadlá Epic2 od JLab Audio sú jedny z najlepších na trhu. Poteší vás prehrávanie až do 12 hodín, odolnosť voči zvýšenej vlhkosti je samozrejmosťou.

Zakúpiť si ich môžete na amazon.com za 100 dolárov.

Beats Solo2 Bluetooth On-Ear slúchadlá

Zdroj: idownloadblog.com

Ak vám ale na cene nezáleží, odporúčame Beats Solo2. Vyzerajú skvele a rovnako skvelý majú aj zvuk. Užite si 12-hodinové prehrávanie a ostatné skvelé funkcie.

Zakúpiť si ich môžete na amazon.com za 200 dolárov.


Zdroj: idownloadblog.com

Zdroj titulnej foto: bestproducts.com