7 dôvodov, prečo sa oplatí počkať na iPhone 2017

· 2 min read
7 dôvodov, prečo sa oplatí počkať na iPhone 2017

Z každej strany počúvame o novom iPhone 7, ale nie všetkých zaujal natoľko, že si ho chceli kúpiť. Ak patríte medzi týchto ľudí, počkajte si na iPhone 2017. Tu je sedem vecí, ktoré sa predpovedajú v súvislosti s budúcoročným iPhonom.

IPhone 7 nebude mať model "S"

Podľa analytika z Barclay Apple vynechá model "S", ktorý v minulosti nasledoval po každom novom iPhone. Po tohtoročnom iPhone 7 by budúci rok 2017 priniesol rovno iPhone 8. Keďže budúci rok iPhone oslávi 10. výročie, je veľmi pravdepodobné, že spoločnosť Apple pripraví nejaký zaujímavý produkt.

Predná plocha bude celá pokrytá displejom

Zdroj: macrumors.com

Novinár John Gruber tvrdí, že počul klebetu kolujúcu v spoločnosti Apple. IPhone 8 vraj bude len jeden veľký displej bez okrajov.

Bude vyrobený hlavne zo skla

Ďalší analytik, Ming-Chi Kuo, ktorý väčšinou predpovedá nové Apple produkty, tvrdí, že iPhone 8 by mohol byť vyrobený najmä zo skla. Firma Apple by sa vrátila späť k iPhonu 4, ktorý mal sklenenú zadnú plochu.

Neviditeľný Home Button

Gruber tvrdí, že iPhone 8 bude mať vložený Home Button aj so snímačom odtlačkov prstov v predom paneli, čo by ho urobilo neviditeľným.

Bude mať neuveriteľnú obrazovku

Stránka The Korea Herald zverejnila, že iPhone v roku 2017 by mohol mať AMOLED displej, ktorý by vyzeral lepšie ako LCD displej.

Bezdrôtové nabíjanie

Spoločnosť Apple predstavila patent, ktorý potvrdzuje, že sa stále venuje otázke bezdrôtového nabíjania. Preto je veľmi pravdepodobné, že už iPhone 8 by ho mohol mať.

Aj naďalej bez konektora jack na slúchadlá

Vzhľadom na to, že iPhone 7 jack na slúchadlá nemá, iba ťažko sa Apple k nemu znova vráti. A tak je takmer isté, že mu odzvonilo a iPhony sa budú vyrábať už len bez neho.


Zdroj: businessinsider.com

Zdroj titulnej foto: