6 úžasných úprav a produktov pre Apple zariadenia

· 2 min read
6 úžasných úprav a produktov pre Apple zariadenia

Ako všetci vieme, niektoré “zlepšováky” pre naše jabĺčkové zariadenia sú priam neskutočné. Či už je to jednoduchý kryt, alebo dokonca svietiace logo na iPhone, skoro vždy sa na to dobre pozerá.

 1. Uncover
 2. Začnem s mojou asi najobľúbenejšou úpravou MacBooku. Tím Uncoveru ti laserom vyreže kryt tvojho laptopu na akýkoľvek dizajn, aký si praješ. Logo Apple na MacBookoch totiž používa podsvietenie displeja ako zdroj svetla, čo umožňuje aj tie najkreatívnejšie úpravy. Ponúkajú 3 typy “odkrytí”:
  • Uncover - jednoduchý dizajn, ktorý sa zmestí do vnútra kruhu alebo štvorca - od 499 €
  • Zdroj: uncovermac.com

  • Complex Uncover - zložitejší dizajn, ktorý môže pokrývať aj celý MacBook - od 599 €
  • Zdroj: uncovermac.com

  • Gravírovanie - vyrytý dizajn, taktiež môže byť skombinovaný s vyššie spomenutými Uncovermi - od 25 €
  • Zdroj: uncovermac.com

 3. Stojan pre Apple TV ovládač
 4. Jediná nevýhoda šikovného ovládača pre novú Apple TV je, že je malý, a tak nie je žiadny problém stratiť ho. Tento malý stojan z orechového dreva však ťažkosti odstráni. Vďaka mikroprísavkám na spodku sa nikam nepohne a nezanechá žiadne stopy na povrchu. ![Zdroj: studioneat.com](/content/images/2016/04/atvremotestand.jpg)

 5. PowerPlay
 6. Ak hľadáš dobrý spôsob, ako sa starať o nabíjačku od svojho MacBooku, toto je určite riešenie. PowerPlay je organizér, ktorý ti umožní zmotať kábel bez toho, aby sa rozmotal pri prenášaní. Taktiež chráni kábel pred poškodením. Je vyrobený z kvalitnej kože a môžeš si ho kúpiť v rôznych farbách. Cena je 32 dolárov. ![Zdroj: abovethefray.co](/content/images/2016/04/PP-plugged_zpshwm9n7sf.jpg)

 7. Brik Book
 8. Tento kryt je jasná voľba pre všetkých nadšencov veľmi známej stavebnice. Vďaka nemu si môžeš za pomoci LEGA postaviť na svoj MacBook naozaj čokoľvek. Brik Book začínal ako Kickstarter projekt v roku 2015, ktorý podporilo vyše 1 600 ľudí. Žiaľ, cena nie je až taká prívetivá. Jeden kus má hodnotu až 60 amerických dolárov. Dostupný je pre oboje veľkosti MacBooku Pro aj Air. ![Zdroj: kickstarter.com](/content/images/2016/04/de4ea7a8c995f3fedb94f9539ea805ce_original.png)

 9. Blockhead
 10. Pravdepodobne sa už každému stalo, že nedokáže zapojiť svoj Mac do zásuvky, pretože mu zavadzia buď nejaký kus nábytku, alebo čokoľvek iné. Blockhead je nadstavec na nabíjačku, ktorý na ňu pripojíš tak isto ako napríklad predlžovací kábel. Tvoja nabíjačka bude teda otočená o 90 stupňov a už ti nič nebude brániť nabíjať si MacBook. ![Zdroj: techaeris.com](/content/images/2016/04/Blockhead.jpg)

 11. Tabtag nálepky
 12. Posledné rozšírenie tiež využíva svetlo displeja, ktoré podsvecuje ikonické jablko na našich počítačoch. Tieto priesvitné nálepky majú mnoho dizajnov, pričom si môžeš vytvoriť vlastný aj ty sám. Určite odporúčam pozrieť sa na [výber](http://www.tabtag.com/collections/all), možno si nájdeš svojho obľúbenca. :)

  Zdroj titulnej fotky: bitrebels.com
  Zdroj: medium.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read