5 produktov, ktoré Apple v čo najkratšom čase ukončí

5 produktov, ktoré Apple v čo najkratšom čase ukončí

Nie každý Apple produkt sa stane obľúbeným trendom. Produkty, ktoré Apple čoskoro vyradí, stále plnia svoju funkciu a sú obľúbené, no i tak raz príde ich čas. A ako prvý tu máme iPad mini.

iPad mini je najmenším tabletom spomedzi ostatných. Jeho veľkosť je podobná veľkosti iPhonu Plus, čo je napríklad oproti 9,7" iPadu Pro naozaj malé zariadenie. Ešte nedávno sa hovorilo, že Apple nám predstaví iPad mini Pro, ale boli to len nepodložené informácie, ktoré, ako už vieme, nikdy neboli naplnené.

Zdroj: verizonwireless.com

Ďalší produkt, ktorý už čoskoro "vypadne z kola von" je MacBook Air. Je možné tu vidieť podobnosť osudu ako pri iPade mini. Jednoducho MacBook Air nahradil Pro. Ide síce o ľahučký a veľmi tenký, štýlový notebook, no výkonnostne sa s novšími Pro modelmi nedajú porovnať. MacBook Air bol naposledy upgradovaný v marci 2015, z čoho je jasné, že Apple plánuje ukončiť tento produkt.

Zdroj: diskdrill.com

Tretím končiacim produktom je iPod. Máš ho doma aj ty a stále ho často používaš na počúvanie obľúbenej hudby? Ja takisto, ale iPod bol už dávnejšie nahradený iPhonom, kde si ľudia môžu pustiť hudbu na YouTube, alebo si nahrať skladby priamo doňho. A tak nie je potrebné nosiť so sebou ďalšie zariadenie, iba kvôli hudbe. A síce iPod je jedným z tých produktov, ktorý Apple vytiahol na špičku, aj jeho čas už prichádza.

Zdroj: apple.com

Ako štvrtý je tu Router AirPort. Zariadenie, o ktoré ľudia nejavili veľký záujem. A možno je to iba tým, že niektorí užívatelia o jeho existencii doteraz ani len netušili.

Zdroj: cnet.com

A piatym zariadením, čo je obrovské prekvapenie, je iPhone SE. Pýtaš sa prečo alebo ako je to možné? Veď bol predstavený nie až tak dávno a medzi ľuďmi je naozaj veľmi obľúbený. Prichádza však revolučný iPhone 8, ktorý ľuďom pravdepodobne ani nedá spávať, pretože ho bude chcieť asi naozaj každý. Aspoň to si spoločnosť Apple myslí. Či ho však úplne vyriadia, alebo urobia nejaký veľký upgrade a príde nový iPhone SE napríklad s displejom od okraja po okraj, to je zatiaľ vo hviezdach. :-)

Zdroj: cnet.com


Zdroj titulnej foto:
zdroj: idropnews.com