hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (9. - 15. 11. 2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (9. - 15. 11. 2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Flick Color

Flick Color je zábavná hra na veľmi jednoduchom princípe. V kruhu na obrazovke sa vám zobrazí správna farba a vy ju musíte spojiť so zvieratkom rovnakej farby. Pre zmätenie hráča však autori pomiešali názvy farieb, takže je celé spájanie o niečo náročnejšie a problematickejšie. Nezabudnite zbierať mince, za ktoré si postupne môžete odomknúť viac a viac zvieratiek. Tak čo, ako veľmi sa dokážete sústrediť?

Stiahnuť z App Store zadarmo

Zordiac: Orcanon Odyssey

Pokiaľ máte radi japonské RPG hry, novinku menom Zordiac: Orcanon Odyssey si rozhodne zamilujete. Ide o klasické ťahové RPG s typickým japonským štýlom. Hráčom ponúka príjemnú grafiku a príbeh hlavného hrdinu Caela, ktorý so svojimi spolubojovníkmi bojuje proti zlu vo svete Orcanon. Vaše postavy môžu mať viacero schopností, ktoré predstavujú znamenia zverokruhu. Môžete byť ohromujúci v útokoch, mať špeciálne obranné alebo liečebné schopnosti. Tešte sa na vyše 10 hodín strávených nad hlavným príbehom, 200 unikátnych zbraní, ktoré máte možnosť upgradovať, a vlastne všetko, čo u japonských RPG máme radi.

Stiahnuť z App Store za 8,99 €

Let's Twist

Zábavná, minimalistická, so špecifickou atmosférou. Tak by sa dala pomenovať zaujímavá novinka menom Let's Twist, ktorej koncept pripomína známy Tetris. Z oblohy padajú diamanty rôznych farieb a vy musíte zariadiť, aby padli do príslušnej farby. Na výber máte viacero stupňov zložitosti a väčšie množstvo rôznych levelov. Celé to dopĺňa nádherná hudba, ktorá dotvára pokojnú atmosféru. Pokiaľ by ste mali chuť, môžete si zmerať sily s hráčmi z celého sveta v online móde.

Stiahnuť z App Store za 0,99 €

Look Out!

Každý, kto pozná grécke báje, mi dá určite za pravdu, že s bohmi nebýva vždy zábava. Občas sa na človeka nahnevajú a skončí sa to katastrofálne. Svoje o tom vie aj hlavný hrdina hry Look Out!, ktorého zrejme grécki bohovia nemajú v láske, pretože sa ho snažia rozmliaždiť. Vy mu musíte pomôcť vyhýbať sa týmto útokom. Občas sú však aj títo bohovia zhovievaví a dajú vám nejakú tú mincu, za ktorú si môžete zakúpiť ďalšie charaktery. Zľaknete sa mocných bohov alebo sa im postavíte?

Stiahnuť z App Store zadarmo

Color Jump

Na záver tu máme menšiu arkádu, ktorá si vyžaduje maximálnu sústredenosť. V Color Jump ovládate malú kocku, ktorá musí preskákať čo najdlhšiu trasu. Jej farba sa mení podľa toho, na akú plošinu skočí. Musíte si však dávať pozor! Pokiaľ sa dotkne inej plošiny, ako je jej farba, hra sa končí! Celú hru ovládate ťukaním na dve miesta na obrazovke. S kockou tak môžete skočiť o jednu alebo dve plošiny. Možno to celé znie jednoducho, avšak opak je pravda. Čaká na vás množstvo neúspešných pokusov a hru odporúčame len ľuďom s pevnými nervami.

Stiahnuť z App Store zadarmo