hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (7.9. - 13.9.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (7.9. - 13.9.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Star Wars Uprising

Presne v ten istý deň, keď Apple organizoval veľkú konferenciu, na ktorej predstavoval viacero svojich nových produktov, vyšla aj nová hra na motívy Star Wars. Podtitul hry nesie názov Uprising, čo v preklade znamená povstanie. Na začiatku hry si vytvoríte vlastný charakter a posádku, s ktorou budete bojovať v úplne novom boji po celom svete. Autori si pre nás pripravili nové planéty, vylepšené nástroje a unikátnych členov posádky. Pripojte sa k miliónom hráčov po celom svete a môžete zažiť dobrodružstvo, o akom sa vám ani nesnívalo!
Star Wars Uprising
Stiahnuť z App Store zadarmo

Wormarium Arcade

Logická hra Wormarium Arcade rozpráva príbeh dážďoviek, ktoré už tisícky rokov pokojne žijú v zemi, kde si budujú vlastné tunely. Do ich pokojného života však vstúpil nový nepriateľ, ktorý sa ich snaží zničiť – populácia krtkov. Vy sa zhostíte úlohy jedného z červov, za ktorým si kope cestu agresívny krtko. Aby ste prežili, musíte prejsť všetkými chodbami podzemného tunela a krtko vás nesmie dobehnúť. Čaká na vás okolo 60 rozdielne náročných máp plus 14 bonusových, takže o zábavu nebude núdza. Dokážete byť rýchlejší ako krtkovia?
Wormarium Arcade
Stiahnuť z App Store zadarmo

Rambo – The Mobile Game

Kto by nepoznal Ramba? Neporaziteľného amerického vojaka, ktorého si zahral Sylvester Stallone? Tento legendárny hrdina sa konečne dočkal aj plnohodnotnej akčnej hry na dotykové zariadenia. Zahráte si samozrejme za Johna Ramba, ktorý sa po skončení vojny vo Vietname vrátil do Spojených Štátov. Je však na zozname hľadaných osôb, takže jeho nepriatelia spravia všetko, aby ho získali. Čaká na vás hromada nepriateľov v podobe psov, pechoty a dokonca aj tankov, ktoré sa budú snažiť zlikvidovať vás. Aby ste prežili, musíte zo seba vydať maximum. Dokážete obstáť v tejto vzrušujúcej akčnej strieľačke?
Rambo – The Mobile Game
Stiahnuť z App Store zadarmo

Pop the Lock

Pop the Lock je arkáda, ktorá vás najskôr zaujme svojou jednoduchosťou. Ide v nej o otváranie zámkov avšak nie pomocou šperhákov a rôznych pakľúčov, ale ťukaním na obrazovku v správnej chvíli vždy vtedy, keď nenápadná čiarka rotujúca okolo obvodu zámku narazí na guličku. Dávajte si však pozor! Stačí jedna chyba a celý level musíte ísť od začiatku. Aj napriek takémuto jednoduchému princípu si vás táto postrehová hra získa a bude vás baviť. Tak čo, po aký najvyšší level sa dostanete?
Pop the Lock
Stiahnuť z App Store zadarmo

Wonky Ship

V hre Wonky Ship sadnete do kokpitu vesmírneho lietadla, ktoré sa ocitlo nebezpečne blízko čiernej diery. Vy, ako odvážny intergalaktický pilot, musíte čo najdlhšie odolávať tlaku diery a vyrovnávať stabilitu lietadla. Popri tom vám do cesty vlietavajú rôzne vesmírne telesá, ktorým sa budete musieť vyhýbať. Musíme povedať, že hru Wonky Ship neodporúčame hráčom so slabšími nervami. Len udržať lietadlo vo vzduchu a udávať mu správny smer dokáže poriadne zabrať a vyhýbať sa popri tom asteroidom je niekedy takmer nemožné. Verte mi, pri Wonky Ship si zanadávate a budete ju nenávidieť, no zároveň sa od nej nebudete môcť odtrhnúť. Hra zároveň ponúka aj dobre spracovaný multiplayer, kde si zmeriate sily s hráčmi po celom svete.
Wonky Ship
Stiahnuť z App Store zadarmo