5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (6. - 12.7.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (6. - 12.7.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!

Find the Line

Logická hra menom Find the Line je potešením pre každého milovníka umenia. Celý princíp hry spočíva v transformácií jednoduchých línií na prekrásne obrazce len za pomoci ťahania prsta po obrazovke. Zakaždým kliknete na jeden z objektov a posúvaním sa ho budete snažiť premeniť na časť skrytého obrázku. Takto postupne odkryjete obrazec jablka na stole, loďky, alebo rytiera. V pozadí vám hrá príjemná klavírová melódia, ktorá umocňuje zážitok z hry.
Find the Line
Stiahnuť z App Store za 3.79$

Nono Islands

Z pokojnej hry Find the Lines prejdeme na o niečo akčnejší titul. V Nono Islands sa zhostíte úlohy veselého dobrodruha, s ktorým budete prehľadávať tajomné ostrovy. Pripojíte sa tak k expedícií, ktorá hľadá rôzne poklady. Snáď každému je jasné, že tieto ostrovy majú rôznych obyvateľov a nie všetci privítajú návštevu vľúdne. Vyhýbať sa budete pavúkom, žralokom, kostrám a mnohým ďalším nepriateľom. Pozor si musíte tiež dávať na rôzne skryté pasce v podobe vysúvacích klincov alebo padajúcich balvanov. Ovládanie dobrodruha je vyriešené veľmi jednoducho – jedným prstom určujete smer skákania.
Nono Islands
Stiahnuť z App Store zadarmo

Brain Dots

A opäť tu máme niečo pre fanúšikov logických hier. Po spustení hry Brain Dots sa vám na obrazovke zobrazia dve guličky – modrá a červená. Vašou úlohou je dostať ich k sebe pomocou kreslenia rôznych tvarov. Spočiatku vám stačí nakresliť jednoduchú čiaru, po ktorej prejde jedna gulička ku druhej. Časom sa však stanú levely náročnejšie a vy budete musieť skutočne zapojiť mozgové bunky. O svoje riešenie jednotlivých hádaniek sa následne môžete podeliť s kamarátmi na sociálnych sieťach.
Brain Dots
Stiahnuť z App Store zadarmo

Shooting Stars

Tak a teraz sa pripravte na poriadnu šialenosť. Shooting Stars je svižná, farebná a zábavná strieľačka, v ktorej sa rozhodne nudiť nebudete. Začnete hrať za nezvyčajného hrdinu, ktorý na skateboarde a s mačkou v rukách strieľa po všetkom, čo vidí. Hracia plocha sa behom chvíle premení na peklo plné svištiacich guliek a padajúcich nepriateľov. Práve nepriateľmi nie je nik iný ako hromada zlých mimozemšťanov, ktorí sa ale prezliekli za známe osobnosti. Zastrieľať si tak budete môcť do okolo dvadsiatich celebrít medzi ktorými nechýbajú napríklad Justin Belieber, PewDerPie alebo Kanye East. Zachráňte planétu a staňte sa hrdinom!
Shooting Stars
Stiahnuť z App Store za 2.99$

Rush Hero

Na záver sme si pre vás pripravili novinku menom Rush Hero. V tejto arkáde sa vžijete do role malého čierneho hrdinu a budete bežať po nekonečnom kopci. Spoločnosť vám bude robiť hromada obrovských kameňov, popod ktoré budete musieť prekľučkovať. To samozrejme nie je vôbec jednoduché a vyhnúť sa toľkým balvanom je naozaj problém. Vďaka tomu je hra svieža a rýchla. Tak čo, aké je vaše najlepšie skóre?
Rush Hero
Stiahnuť z App Store zadarmo