hry

5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (5. - 11.10.2015)

· 3 min read
5 najlepších iOS hier, ktoré vyšli za posledný týždeň (5. - 11.10.2015)

Ako každý týždeň, aj dnes sme si pre vás pripravili výber tých najlepších hier na iOS zariadenia. Takže vezmite svoj iPhone alebo iPad do ruky a môžete začať hrať!


Space Miner Wars

Pokiaľ ste niekedy mali v kútiku duše malý sen, stať sa majiteľom veľkého vesmírneho impéria, avšak nemali ste píležitosť (prečo asi), je pre vás hra Space Miner Wars ako určená. Základné pravidlo vývojárov je – nesnažte sa delegovať, ničte! A v tomto duchu sa celá hra tiahne. Napádajte ostatné veľmoci, ťažte suroviny a bráňte sa! Vytvorte si vlastnú flotilu kozmických lodí, ktoré budú neporaziteľné! Každý hráč má pritom trochu inú hviezdnu sústavu, ktorú môže obsadzovať. Ste pripravení?
Space Miner Wars
Stiahnuť z App Store zadarmo

Dash Quest

Čo sa stane keď klasickú arkádu s nekonečným bežcom zmixujeme spolu s RPG svetom? No predsa hra Dash Quest! V tejto retro fantasy hre si zahráte za malého hrdinu, ktorý beží svetom nevedno kam a na svojej ceste stretáva hordy nepriateľov. Ničiť ich budete za pomoci svojho meča a rôznych magických schopností. Zbierajte peniaze a vylepšujte si svoju postavu odomykaním nových zbraní, brnení, kúziel a zručností. Zakaždým sa na hru dobre pripravte, aby sa váš hrdina dostal až k záverečnému bossovi. Ako ďaleko dokážete zabehnúť?
Dash Quest
Stiahnuť z App Store zadarmo

Heroes Reborn: Enigma

Fanúšikom seriálu Heroes Reborn určite neunikla novinka, že spolu s novou sériou vyšla na iOS a Android zariadenia hra na jeho motívy. Pod palcom ju nemá nikto iný, ako autor celej série Tim Kring. Táto akčná logická hra sleduje osud mladej ženy menom Dahlia, ktorá má neuveriteľné schopnosti. Je však proti svojej vôli väznená v tajnom vládnom zariadení, odkiaľ sa musí dostať. Dokážete sa naučiť používať všetky jej schopnosti a dostať sa von z väzenia?
Heroes Reborn: Enigma
Stiahnuť z App Store za 4,99$

Sonic Dash 2: Sonic Boom

Pri hrách, ktoré vznikli na základe seriálu ešte zostaneme. Druhá časť obľúbenej hry Sonic Dash sa totiž vedie v duchu, u nás nie veľmi známeho, seriálu Sonic Boom. Ide o arkádu s klasickým konceptom pripomínajúcim Subway Surf. Zahráte si samozrejme za modrého ježka Sonica, ale aj za jeho priateľov ako napríklad Amy, Tails a Knuckles. Na vašej nekonečnej bežeckej ceste vám do cesty prídu rôzne prekážky od nebezpečných ôs až po ostré pichliače. Takže sa postavte na štartovnú pozíciu a môžete odštartovať beh so Sonicom!
Sonic Dash 2: Sonic Boom
Stiahnuť z App Store zadarmo

Don't Fall

A na záver tu máme hru pre milovníkov jednoduchých arkád. V hre Don't Fall bude vašou úlohou zabezpečiť pre malú bielu guľôčku bezproblémovú cestu po fialových plochách. Tá sa po nich kĺže, bohužiaľ na viacerých miestach sú medzery. Vy musíte posunutím prsta presunúť žlté plošiny tak, aby zaplnili tieto prázdne miesta. Ak nebudete dosť rýchly, vaša guľka spadne na zem a hra končí. Na ceste sú roztrúsené diamanty, za ktoré si neskôr môžete kúpiť nové charaktery. Dokážete nespadnúť?
Don't Fall
Stiahnuť z App Store zadarmo